ادامه حواشی و بی مدیریتی در استقلال

ظاهرا محمد خرمگاه نشستی خصوصی با سرژیک تیموریان داشته تا شرایط بازگشت آندو به استقلال را فراهم کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

عصر چهارشنبه ساعتی قبل از شروع مراسم افتتاحیه شعبه جدید رستوران علیرضا منصوریان،محمدخرمگاه در جلسه‌ای روبروی سرژیک؛برادر و مدیر برنامه آندرانیک تیموریان نشسته و درباره پیوستن این بازیکن به استقلال مذاکراتی را انجام داده است.

مهمترین موضوعی که در این نشست عنوان شده موضوع بحث کاپیتانی تیموریان و جانشینی او به عنوان یک بزرگتر در درون زمین به جای مهدی رحمتی بود. پیشنهادی وسوسه کننده برای آندو که احتمالا آخرین سال بازی‌اش را می‌گذراند. گویا مربی استقلال در این جلسه دونفره تاکید کرده که مرد شماره یک استقلال از این پس نیمکت نشین خواهد بود و منصوریان با ایجاد شرایطی با گذر زمان رحمتی را از مجموعه استقلال حذف خواهد کرد. این اظهارات تند دستیار منصوریان در شرایطی مطرح شده که ساعتی بعد از پایان این نشست که در منطقه مینی سیتی تهران برگزار شده، در بازار ارگ تجریش مهدی رحمتی و منصوریان مقابل دوربین عکاسها و خبرنگاران همدیگر را در آغوش گرفتند.

 مشخص نیست که مواضع تند دستیار منصوریان بیشتر به کدورت شخصی او با رحمتی اختصاص دارد و یا منصوریان هم با دستیارش هم عقیده است و این عکس‌ها و آشتی‌کنان ارتباطی به تصمیمات فنی سرمربی استقلال ندارد. ابهام برانگیز البته دخالت کادرفنی تیم استقلال در فصل نقل و انتقالات است و اینکه بنزین سبز علیرضا منصوریان که مدام وعده اش را می دهد، آیا یک بازیکن ٣٤ ساله مثل تیموریان است ؟

 

انتهای پیام/