ایوب ذوالفقاری گفت: نورالهی و عالیشاه دو بازیکن خوبی بودند که به جمع ما اضافه شدند و سرمربی تیم صلاح دید که با همین نفرات نیم فصل دوم را آغاز کند.

ایوب ذوالفقاری سرپرست تراکتورسازی تبریز در گفت وگو با خبرنگار ورزشی آنا، در مورد شرایط تراکتورسازی برای اولین بازی نیم فصل دوم لیگ برتر گفت: «در تعطیلات نیم فصل تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و آخرین جلسه تمرین خودمان را هم امروز در تبریز انجام می‌دهیم و برای برگزاری بازی با استقلال خوزستان ساعت 5 به اهواز پرواز می‌کنیم.»

وی در رابطه با جدایی سروش رفیعی از جمع تراکتوری‌ها بیان کرد: «مسئولین و کادر فنی باشگاه خواهان حفظ رفیعی بودند. ما دوست داشتیم سروش تا پایان فصل در بین ما بماند و در پایان فصل تراکتور را ترک کند. اما رفیعی برای انتخاب تیمش اختیار کامل داشت و با آزادی کامل پرسپولیس را انتخاب کرد. امیدوارم در تیم جدیدش هم موفق باشد.»

سرپرست تراکتورسازی در رابطه با نقل و انتقالات نیم فصل این تیم افزود: «قلعه نویی تصمیم گیرنده نهایی در مورد نقل و انتقالات نیم فصل است. نورالهی و عالیشاه دو بازیکن خوبی بودند که به جمع ما اضافه شدند و سرمربی تیم صلاح دید که با همین نفرات نیم فصل دوم را آغاز کند.»

ذوالفقاری در مورد شایعات جدایی کرار جاسم از تراکتورسازی گفت: «کرار در اردوی ما حضور دارد و من خبری از مذاکرت این بازیکن با تیم‌های دیگر ندارم.»

 

انتهای پیام/