چندی پیش بود که یکی از مدیران اقتصادی-ورزشی کشور عکسی با سروش رفیعی گرفت و همین عکس سبب شد فوتبال دوستان از پرسپولیسی شدن او بگویند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

این مدیر که پیش تر هم چنین عکس هایی گرفته بود سعی داشت با انتشار این عکس بگوید مدیران تیم در پیوستن این بازیکن به جمع سرخپوشان نقش چندانی نداشته اند و اوست که همه کارها را انجام داده است. یک روز پس از انتشار این عکس، مدیر مورد نظر راهی اوین شد تا همه از منتفی شدن انتقال سروش به پرسپولیس بگویند چون معتقد بودند بدون آن فرد، کارهای انتقال صورت نمی گیرد اما سرانجام صحت خبر دو هفته پیش بانک ورزش ثابت شد و سروش امروز رسما پرسپولیسی شد.

مسلما اگر آن مدیر راهی اوین نمی شد، در روزهای اخیر نیز با انتشار پست های اینستاگرامی هواداران پرسپولیس را به سمت خود می کشید و شرایط را به گونه ای نشان می داد که گویی او همه کارها را برای قرمزپوش شدن سروش انجام داده است.

سرخپوش شدن سیدجلال، بیرانوند و وحید امیری پیش از این نشان داد دیگر مانند فصل های قبل نیاز نیست مدیران تلاش زیادی برای جذب بازیکنان نامدار انجام دهند چرا که وضعیت این تیم در جدول و داشتن یک مربی نامدار چون برانکو، خیلی از بازیکنان را وسوسه می کند تا به این تیم بیایند و در این تیم ماندگار شوند و در واقع، کار مدیران تیم مثل قبل برای جذب بازیکن سخت نیست. سیدجلال از دو فصل پیش، بیرانوند از اواسط فصل قبل و امیری نیز در نقل و انتقالات نیم فصل سرخپوش شدن و کار کردن زیر نظر برانکو را آرزوی قلبی خود دانسته بودند و این حرف ها دیگر فوتبالی ها را هم وسوسه کرد تا به این تیم بیایند بلکه گوشه ای دانش برانکو آنها را به روزهای اوج نزدیک و نزدیک تر کند.

همانطور که هواداران از بازیکنان خواسته هایی دارند، بازیکنان نیز امیدوارند با حضور در تیمی چون پرسپولیس به خواسته هایشان برسند. حال یک بازیکن ملی پوش نیست و برای پوشیدن پیراهن تیم ملی راهی پرسپولیس می شود و یکی ملی پوش است و برای فراگیری بیشتر و لژیونر شدن راهی این تیم می شود. حال باید منتظر ماند و دید برانکو می تواند به این بازیکنان برای رسیدن به خواسته هایشان کمک کند یا خیر.

 

انتهای پیام/