تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز با 18 بازیکن و در غیاب چندین بازیکن اصلی خود به مصاف استقلال خوزستان خواهد رفت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

،امیر قلعه نویی یکی از سخت ترین روزهای خود در لیگ را برابر استقلال خوزستان تجربه خواهد کرد زیرا در این روز چند مهره اصلی تراکتورسازی به دلیل مصدومیت حاضر نیستند.

کاروان تراکتورسازی با 18 بازیکن روانه اهواز شده است که نکته جالب حضور سه دروازه بان در این فهرست 18 نفره است.

آنها که در این بازی ادینیو، آقایی، رمضانی و گودرزی را در اختیار ندارند بالاجبار کرار جاسم را در فهرست 18 نفره قرار داده اند تا شاید در دقایقی از بازی به کمک شان بیاید؛ کراری که چند روزی از تمرینات این تیم دور بوده و میزان آمادگی اش نامشخص است.

از سوی دیگر آنها دو بازیکن تازه وارد خود یعنی نوراللهی و عالیشاه را در اختیار دارند که  گفته می شود هر دو بازیکن فرم مطلوبی دارند اما مشخص نیست که قلعه نویی در این بازی عالیشاه را در ترکیب اصلی قرار دهد یا آنکه مهدی شریفی آماده این روزها را به میدان بفرستد.

تراکتورسازی در دیدار روز پنجشنبه به احتمال زیاد با ترکیب اخباری ، ایرانپوریان ، مهدی زاده ، شفیعی ، محمدی ، کیانی، نوراللهی، نوری، ابراهیمی، حاتمی و شریفی (عالیشاه) روانه میدان خواهد شد.

کادر فنی این تیم هنوز روی سیستم خود به جمع بندی نرسیده است. آنها اگر با سیستم 4-2-3-1 به میدان بروند فرزاد حاتمی تک مهاجم خواهد بود و امید عالیشاه در خط هافبک به عنوان بازیکن ثابت حاضر خواهد شد اما اگر سیستم بازی با دو مهاجم را در نظر بگیرند آن وقت احتمالا مهدی شریفی وارد ترکیب خواهد شد.

گفتنی است؛ تراکتورسازی در این بازی نفراتی چون کرار، بنگر، نادری، طاهران، بهرامی و تهامی را نیز روی نیمکت دارد.

 

انتهای پیام/