مدیربرنامه‌های جاسم کرار در مصاحبه‌ای تمام حاشیه‌های اخیر در مورد اختلاف کرار با تراکتورسازی، بازگشت دیرهنگام او به تمرینات تیم و همچنین مذاکره‌اش با باشگاه نفت عراق را تکذیب کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

مدیربرنامه‌های این بازیکن عراقی گفت:« کرار به دلیل مشکلات خانوادگی و مریضی فرزندش با اجازه امیرقلعه‌نویی راهی عراق شد. قبل از رفتن هم به کادرفنی اطلاع داد که شاید بازگشتش کمی دیرتر از موعد مقرر باشد تا بتواند به مشکلات خانوادگی‌اش رسیدگی کند. یعنی اصلا بحث بدقولی و ناراحت بودن کادرفنی از دست او صحت ندارد. در مورد شایعاتی هم که مطرح شده که این بازیکن با نفت عراق مذاکره کرده باید بگویم او برای دورنماندن از شرایط آمادگی چند روزی در یک زمین چمن تمرین می‌کرد که نفتی‌ها هم در آنجا تمرین می‌کنند. او در صحبتی که با مربی سابقش داشته عنوان کرده که فعلا در ایران حضور دارد اما به دلیل حاشیه‌هایی که رسانه‌ها برایش درست می‌کنند و بعضی مسائل مالی دچار مشکل شده است. البته او هیچ قولی به مربی نفت نداده و فقط به او گفته منتظر است تا وضعیتش در ایران مشخص شود چون با تراکتور قرارداد داشته و به این قرارداد هم پایبند است. »

آقاپور ادامه داد:«کرار در این مدت با مشکلات زیادی دست به گریبان بوده. مشکلات مالی، خانوادگی و مریضی فرزندش که او را حسابی از لحاظ روحی و عصبی به هم ریخته بود. با این حال کرار در تمرین امروز تراکتور شرکت کرد. بعد از جلسه‌ای که با آقای قلعه‌نویی و آجورلو هم داشتند مشکلاتی که وجود داشت حل شده و قول‌های مساعدی به این بازیکن دادند و او همراه تیم به اهواز می‌رود. کرار علاقه بسیار خاصی به تراکتورسازی و شخص امیرقلعه‌نویی دارد چون این مربی کمک زیادی به او کرده و به همین دلیل به دنبال این است که با وجود تمام سختی‌ها در تراکتور بماند. »

 

انتهای پیام/