مهاجم برزیلی تراکتورسازی تبریز گفت: قبول ندارم که فرزاد حاتمی ضعیف شده است زیرا او را به خوبی می شناسم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

لوسیانو ادینیو درباره آخرین وضعیت آسیب دیدگی خود اظهار داشت: امشب از تبریز به تهران می آیم تا از فردا به مدت یک هفته صبح و بعدازظهر زیر نظر دکتر نوروزی فیزیوتراپی کنم. اگر دکتر نوروزی بگوید وضعیتم خوب است دوباره به تبریز برمی گردم و تمریناتم را انجام می دهم.

وی درباره عملکرد تیمش در دیدار اخیر برابر استقلال خوزستان خاطرنشان کرد: بازی را دیدم. تیم ما خیلی خیلی خوب نبود. تراکتورسازی باید بهتر باشد. در نیمه اول آنها دو تک به تک داشتند که یکی را نانگ به بیرون زد و دیگری را اخباری گرفت اما در نیمه دوم بچه های ما بهتر شدند و مهدی شریفی گل زد و ما پیروز شدیم. بازی در اهواز همیشه سخت است ما منتظریم تا ورزشگاه یادگار امام آماده شود و در تبریز همه تیم ها را شکست دهیم.

مهاجم تراکتورسازی درباره گلزنی های اخیر مهدی شریفی بیان داشت: خدا کمک کرد، مربیان کمک کردند و حالا  مهدی گل های خوبی می زند.  او خیلی تمرکز می کند و برای یک مهاجم بهترین چیز تمرکز کردن است. من با  مهدی خیلی دوست هستم. وقتی او گل می زند انگار خود من گل زده ام. همیشه با مهدی و فرزاد(حاتمی) صحبت می کنم و به آنها می گویم تمرکز کنید تا بتوانید  گل بزنید.

وی درباره انتقاد امیر قلعه نویی از فرزاد حاتمی و این موضوع که گفته می شود که حاتمی دچار افت شده است گفت: من نمی دانم افت یعنی چی؟ خود من اولین آقای گل خارجی لیگ برتر بودم اما بعضی بازی ها گل نمی زدم دوباره در یک بازی دیگر گل می زدم. اینها در فوتبال نرمال است. در فوتبال دنیا رونالدو و نیمار هم پنالتی را به بیرون از زمین می زنند. فرزاد حاتمی مهاجم ضعیفی نیست. شما دیدید که در  جام حذفی چقدر خوب بازی کرد.امروز شنبه است و من به شما می گویم که سه شنبه در بازی با صنعت نفت آبادان فرزاد دو گل می زند. بعد از بازی به من زنگ بزنید و بگویید آفرین که پیشگویی ات درست بود.

مهاجم تراکتورسازی درباره دیگر مهاجمان لیگ برتر مثل طارمی، انصاری، منشا و ... عنوان کرد:طارمی بازیکن خیلی خوبی است من او را خیلی دوست دارم. ساسان انصاری هم 12 گل زده که خیلی خوب است اما امسال طارمی آقای گل می شود. تراکتورسازی هم در دو جام به قهرمانی می رسد.

ادینیو در پایان در پاسخ به این سوال که آیا خودش هم می تواند به مدعیان آقای گلی نزدیک شود گفت:من مصدوم شدم و 4، 5 بازی بیرون بودم خیلی سخت است اما ان شاالله تیم ما قهرمان می شود و من هم سال آینده آقای گل خواهم شد.

 

انتهای پیام/