تنها پرسپولیس بود که در اولین هفته نیم فصل دوم ،حریف بازی دور رفت را برد .پرسپولیس مثل بازی رفت برابر سایپا 1-0 برنده شد .

به گزارش فرتاک ورزشی،

به جز پرسپولیس که در 2 بازی رفت وبرگشت برابر سایپا 6 امتیاز گرفت،نکات زیر درباره نتایج تیم ها نسبت به دور رفت قابل توجه است.

 

*میزبانهای وارونه:تراکتور در تبریز ودر دور رفت برابر استقلال خوزستان 2-2 کرد اما در اهواز برابر میزبان خود برنده شد تا 4 امتیاز از قهرمان پارسال بگیرد .تراکتور در 8 بازی تاریخ فوتبالش برابر استقلال خوزستان هرگز نباخته است.

 

*انتقام ذوب آهن:ذوب آهن که در بازی رفت برابر سیاه جامگان بازنده شد در بازی برگشت برابر این تیم برنده شد  واز حریف انتقام گرفت .

 

*فولاد تنها یک امتیاز از ماشین سازی:ماشین سازی ضعیف ترین تیم لیگ برتر است که تنها 8 امتیاز در مسابقات لیگ گرفته است .ماشین سازان در بازی رفت فولاد را در اهواز بردند وحالا بازی برگشت هم مساوی میشود .ماشین سازی 8 امتیاز گرفته که 4 تایش برابر فولاد بوده است!

 

*برتری پدیده برابر سپاهان :سپاهان از تیم پدیده تنها یک امتیاز گرفته است .آنها که در بازی رفت در خانه به پدیده باختند در بازی برگشت هم با حریف مساوی کرده وتنها یک امتیاز گرفتند وپدیده از سپاهان 4 امتیاز گرفت !

 

*پیکان .گسترش با قدرت برابر :هر 2 بازی رفت وبرگشت بین این 2 تیم مساوی تمام شد تا قدرت این 2 تیم برابر ارزیابی شود .

 

*آبادان وبازگشت به برد :دیگر مشخص شده که صبا گزینه سقوط است به خصوص این که نفتی ها که در بازیهای گذشته بازیهای زیادی را باخته بودند برابر این حریف برنده شدند .بازی رفت هم مساوی تمام شده بود .

 

*استقلال وانتقام جام حذفی:استقلال در بازی رفت با نفت مساوی کرد،در جام حذفی به نفت باخت وحالا با برد در دور برگشت ،همه چیزش با نفت برابر شد البته در لیگ آنها 4 امتیاز از حریف گرفته اند .

 

**بد نیست به طور خلاصه میزان امتیازاتی که تیم ها  در 2 بازی رفت وبرگشت برابر هم گرفتند را مرور کنیم:

*پرسپولیس 6  سایپا0

*تراکتور 4 استقلال خوزستان 1

*فولاد 1 ماشین سازی4

*ذوب آهن 3سیاه جامگان 3

*پیکان 3 گسترش 3

*نفت آبادان 4 صبای قم1

*پدیده 4 سپاهان 1

*استقلال 4 نفت تهران 1

 

 

انتهای پیام/
کلمات کلیدی: پرسپولیس - سایپا -