به گزارش فرتاک ورزشی،

فصل قبل و پس از فوت مرحوم هادی نوروزی، بازوبند کاپیتانی پرسپولیس به علیرضا نورمحمدی و محسن بنگر رسید. دو بازیکنی که نسبت به دوران اوج خود فاصله گرفته بودند و از سوی دیگر حواشی زیادی را اطراف خود می دیدند.

به محض اتمام لیگ قبلی، برانکو ایوانکوویچ نام بنگر و نورمحمدی را از لیست خود بیرون گذاشت تا مدافعان جدیدی را جذب تیمش کند.

بنگر راهی تراکتورسازی شد و نورمحمدی به سیاه جامگان پیوست. البته حضور نورمحمدی در سیاه جامگان زیاد طولانی نشد و او در اعتراض به شرایط مالی باشگاه، مشهد را به مقصد تهران ترک کرد.

حالا نورمحمدی با شروع نیم فصل دوم راهی آبادان شده تا پیراهن صنعت نفت را به تن کند. بنگر نیز همچنان با تراکتوری ها ادامه می دهد و با اینکه عمل سنگینی روی کمر خود داشت ولی مهیای بازی شده است.

در هفته شانزدهم، تراکتورسازی مقابل استقلال خوزستان در اهواز به برتری رسید اما هادی محمدی، مدافع بلندقامت این تیم، به خاطر دریافت اخطار، سه کارته شد و دیدار هفته آینده تیمش برابر صنعت نفت را از دست داد. با این حساب، جا برای بازگشت محسن بنگر به ترکیب اصلی تیم باز شده که اگر این اتفاق رخ بدهد، بنگر با پیراهن تراکتورسازی به دیدار نورمحمدی با پیراهن صنعت نفت می رود و این اتفاق جالب توجهی است که برای دو کاپیتان پرسپولیس در فصل قبل، رخ می دهد. در این سال ها، چنین اتفاقی به ندرت رخ داده بود.

 

 

 

انتهای پیام/