سرور جباروف، هافبک ازبکستانی اطلاعاتی ویژه به کادر فنی استقلال ارایه کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

سرور جباروف که شب گذشته برای مذاکره با باشگاه استقلال به تهران سفر کرده است امروز در تست های پزشکی مورد نظر باشگاه که شامل MRI زانو و کمر و همچنین آزمایش خون می شد شرکت کرد. قرار است پاسخ آزمایش خون وی تا فردا آماده شود اما معاینات بالینی امروز روی وی رضایتبخش بوده و این بازیکن از نظر کمر و زانو مشکلی نداشته است.

جباروف امروز در گفت وگویی با یکی از مربیان استقلال آخرین اطلاعات را به وی ارایه کرده است که این اطلاعات مربیان استقلال را امیدوار ساخت.

باشگاه های ایرانی معمولا تمرینات هوازی و کار با توپ خود را همزمان انجام می دهند که در این روش تمرینی بازیکن یک ماه فرصت می خواهد تا به فرم مطلوب برسد اما نحوه تمرینات برخی تیم های خارجی متفاوت است و آنها ابتدا 10 روز تمرینات هوازی دارند و سپس به مرحله تاکتیکی وارد می شوند.

هافبک ازبکستانی مورد نظر استقلال امروز به این باشگاه اعلام کرده که 10 روز تمرینات هوازی خود را به همراه باشگاه لوکوموتیو انجام داده و درست در روزهایی که این تیم قصد داشته در دوبی کارهای تاکتیکی اش را انجام دهد از آنها جدا شده و به تهران آمده است. 

این اطلاعات رضایت علیرضا منصوریان را به دنبال داشت زیرا حالا خیالش راحت است که اگر جپاروف رسما استقلالی شود نیاز به تمرینات اختصاصی و بدنسازی ویژه ندارد و در کمتر از یک هفته می تواند در قالب تاکتیکی استقلال قرار بگیرد. 

این بازیکن عصر امروز قرارداد رسمی اش را با باشگاه استقلال منعقد خواهد کرد.

 

انتهای پیام/