16 مسابقه و تنها 13 امتیاز. آمار ضعیف حسین فرکی روی نیمکت سایپا در شرایطی به دست آمده که این مربی در تابستان با هدف قرار دادن نارنجی‌ها در بین تیم‌های مدعی لیگ برتر، به این باشگاه اضافه شده بود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تجربه هفتمین شکست در هفته شانزدهم لیگ، رتبه چهاردهم جدول را برای سایپا حفظ کرده و آینده باشگاه زیر نظر سرمربی کهنه‌کار، از همیشه متزلزل‌تر به نظر می‍‌رسد. سایپا با حسین فرکی فقط دو پیروزی به دست آورده و ضعیف‌ترین نتیجه تاریخ‌اش در لیگ برتر را تجربه کرده است. به نظر می‌رسید عملکرد ناامیدکننده نارنجی‌ها در نیم‌فصل اول، دوران کاری سرمربی این باشگاه را به پایان برساند. حتی خود حسین فرکی نیز داوطلبانه از این باشگاه کنار رفت اما مدیران سایپا که اعتقاد زیادی به توانایی‌های فنی فرکی داشتند، با استعفای او مخالفت کردند و به جای فشار آوردن به این مربی، به دنبال برآورده‌کردن سیاست‌های نقل و انتقالاتی او رفتند.

مربی سایپا، حامد لک، محمدرضا خلعتبری، عزت پورقاز و ایوب کلانتری را جذب کرد که به جز یک نفر، سه نفر دیگرشان نیم‌فصل ناامیدکننده‌ای را پشت سر گذاشته بودند. حتی شوک این تغییرات، عادت شکست را از سایپا نگرفت و این تیم در اولین بازی نیم‌فصل دوم نیز با طعم آشنای باخت روبرو شد. این تیم در هفته هفدهم لیگ جدالی سخت با ذوب آهن را پشت سر خواهد گذاشت اما در دو هفته بعد از آن دو نبرد نسبتا ساده‌تر با پدیده مشهد و سیاه‌جامکان برگزار خواهد کرد. شاید همین دو مسابقه، سرنوشت فرکی در سایپا را روشن کنند. او برای نجات‌دادن سایپا از رده‌های انتهایی جدول، به چند پیروزی فوری نیاز دارد. نتایجی که به دفترچه یادداشت این مربی در کنار زمین سایپا، برگ‌های بیشتری اضافه کنند.

 

انتهای پیام/