مهاجم تیم استقلال خوزستان گفت:ادامه کارم در استقلال به صلاح هیچ کدام نبود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

آرش افشین پس از بازی تیمش مقابل استقلال تهران اظهار داشت: بازی خوبی بود. از فرصت هایمان استفاده کردیم. استقلال هم تیم بزرگی است. همیشه این تیم را دوست دارم. امیدوارم این تیم شرایطش بهتر شود.

وی در ادامه افزود: قسمت نبود که گل بزنم. مهم این است که تیم برده است. با این وضعیت نمی شود از نام ایران دفاع کنیم. تیم ما تیم خوبی است. مطمئن باشید در ادامه راه شرایط خوبی پیدا می کنیم. اکثر تیمها با مشکل مالی درگیر هستیم. جناب استاندار قول دادند که رسیدگی می کنند.

مهاجم استقلال خوزستان درباره اینکه آیا از علیرضا منصوریان دلخور نیست خاطرنشان کرد: چرا باید دلخور باشم. خدا را شکر می کنم که این هوادار همیشه پشتم بود. چه بازی کردم و چه بازی نکردم. نمی دانم چگونه از آنها تشکر کنم. خیلی دوست داشتم بیشتر برایشان بازی کنم و جواب زحماتشان را بدهم. ولی قسمت نبود. همیشه تابع کادر فنی بودم. در هر تیمی بودم که کاملا احترام می گذاشتم. فوتبال حرفه ای است. ادامه کارم در استقلال به صلاح هیچ کدام نبود.

افشین افزود: من در همه جلسات تمرینی حضور داشتم. تا روز آخری که قرارداد داشتم آمدم و فقط روز آخر به جای تمرین به باشگاه رفتم. من برای پول به استقلال نیامدم که به خاطر پول بخواهم بروم. وقتی پیشنهاد دادند من فقط امضا کردم و گفتم که خودتان می دانید چقدر بنویسید.

 

انتهای پیام/