هافبک پدیده مشهد گفت:قطعا سعی می کنم بازی به بازی عملکرد بهتری داشته باشم و برای سایر بازیکنان پاس های اینچنینی ارسال کنم.

به گزارش سرویس لیگ برتر فرتاک ورزشی، مهرداد کفشگری در رابطه با برتری روز گذشته پدیده مقابل سپاهان اظهار داشت: خدا را شکر می کنم که اینقدر خوب لیگ را شروع کردیم. فکر می کنم هر تیمی که بتواند سپاهان را در اصفهان شکست دهد، قطعا کار بزرگی انجام داده است و ما هم در این راه موفق بوده ایم. با یک بازی خوب و منطقی توانستیم تیم سرسخت سپاهان را شکست دهیم و امیدوارم در بازیهای بعدی نیز به همین راه ادامه دهیم.

وی درباره عملکرد خوب گردان عنوان کرد: شهاب یکی از روزهای خوب خود را سپری کرد. او با پنالتی که از سپاهانی ها گرفت، ما را به بازی بازگرداند و در طول بازی نیز عملکرد خوبی داشت. البته تمام بازیکنان در این پیروزی سهیم بودند و فقط کار یکی، 2 نفر نبود.

هافبک پدیده مشهد درباره پاس گلی که ارسال کرد، تصریح کرد: بعد از اینکه حدود 4، 5 ماه در شرایط مسابقه نبودم، دیروز بازی کردن کمی برایم سخت بود اما خدا را شکر که توانستم یک پاس گل 3 امتیازی بدهم. قطعا سعی می کنم بازی به بازی عملکرد بهتری داشته باشم و برای سایر بازیکنان پاس های اینچنینی ارسال کنم.

کفشگری درباره پوشیدن شماره 24 گفت: من از زمانی که وارد لیگ برتر شدم و در راه آهن بازی می کردم، به خاطر اینکه 24 سالم بود، شماره 24 را پوشیدم. به پرسپولیس که رفتم، به خاطر حضور هادی نوروزی این شماره را نپوشیدم و هر چقدر به او اصرار کردم، گفت که این شماره برای من است. وقتی به پدیده آمدم، بازهم شماره 24 را گرفتم و افتخار می کنم که این شماره را می پوشم. هادی هم در بازی دیروز به من کمک کرد تا عملکرد خوبی داشته باشم. مطمئن باشید در هر تیمی که بازی کنم، شماره 24 را تا آخر دوران فوتبالم می پوشم، مگر اینکه به پرسپولیس برگردم و دوباره شماره 18 را بر تن کنم.

وی در رابطه با اینکه هدف پدیده در فصل جاری چه خواهد بود، افزود: ما هدفمان امسال کسب سهمیه است، البته به این راحتی هم نیست که می گوییم. باید تلاش زیادی کنیم و با تیمهای قدرتمندی رقابت کنیم. مثلا بازی دیروز پرسپولیس را دیدم که تیم خوبی ساخته است. فکر می کنم خیلی خوب است که پرسپولیس امسال قهرمان شود و ما هم سهمیه بگیریم. پرسپولیس هم امسال دیگر باید قهرمان شود و هوادارانش منتظر این اتفاق هستند.

 

انتهای پیام/