اتفاقات پایان دیدار دوستانه تراکتورسازی با شهرداری تبریز علت العلل داستان اخیر است.

به گزارش فرتاک ورزشی، اختلافاتی که در پایان دیدار روز گذشته پرسپولیس و تراکتورسازی میان سرمربی تیم تبریزی و محسن بنگر کاپیتان تراکتورسازی بوجود آمد ریشه در مسایل دیگری دارد.

داستان به بازی چند روز قبل تراکتورسازی و شهرداری برمی‌گردد. امیر قلعهنویی که قصد داشت تیمش را بدون نفرات مصدوم و محروم خود در بازی تدارکاتی مقابل شهرداری محک بزند در آن مسابقه از بنگر در پست مدافع آخر استفاده کرد. بازیکن باتجربه تراکتورسازی در آن بازی (5 روز پیش از دیدار با پرسپولیس) عملکرد ضعیف و دور از انتظاری را به نمایش گذاشت تا کار به برگزاری یک جلسه فوری در رختکن بکشد.

در پایان آن بازی قلعه نویی در رختکن و در جلسه‌ای با حضور اعضای کادر فنی خطاب به بنگر می‌گوید: آقای بنگر شما ذره ذره آبرو جمع کرده‌ای و با این شرایطی که از نظر مصدومیت کمر و وضعیت بدنی داری بخاطر شان خودت از فوتبال خداحافظی کن! من به فکر آبروی خودت هستم.

بنگر نیز در پاسخ به قلعه‌نویی می‌گوید: امیر خان من یکسال به دنبال این بازی بودم. با آبروی من بازی نکن و بگذار به زمین بروم و جلوی این‌ها بازی کنم. آماده هستم و به من فرصت بده.

قلعه‌نویی سپس می‌گوید: تو با این وضعیت بدنی نمی‌توانی ادامه دهی!

مدافع باتجربه در ادامه بار دیگر خواسته خود را مطرح می کند و می گوید:شما من را به زمین بفرست. مطمئن باش از شرمندگی شما در می آیم و بهترین بازی‌ام را انجام می‌دهم.

قلعه‌نویی که می‌دانست تمام اعضای کادر فنی‌اش با بازی کردن بنگر مخالف هستند خطاب به این بازیکن می‌گوید: اصول مربیگری به من می‌گوید این کار را نکنم اما اینجا بحث معرفتی است و من هم همیشه اخلاقیات برایم مهمتر بوده. باز هم می‌گویم که بهتر است خداحافظی کنی اما بخاطر انگیزه‌ای که داری در ترکیب قرارت می‌دهم.

داستان پیش می‌رود و حتی ظهر روز مسابقه امیر قلعه‌نویی ایرانپوریان را صدا می‌زند و از او می‌خواهد بازوبند کاپیتانی را به بنگر بدهد.

بازی شروع می‌شود و تراکتورسازی به آن شکل شکست می‌خورد و امیر قلعه‌نویی که از عملکرد محسن بنگر به شدت ناراحت بوده در رختکن به او می‌گوید: این بود بهترین بازی ات؟ پدر تیم را درآوردی امروز!

در این لحظه بنگر چهره‌ای متفاوت به خود می‌گیرد و می‌گوید فقط من مقصر بودم؟

اشاره این بازیکن به تقصیرات دیگر بازیکنان سبب ناراحتی شدید قلعه‌نویی می‌شود و می‌گوید: تو بازیکن با این همه تجربه توپ را در زمین دیگران می‌اندازی و جوانترها را مقصر می دانی؟

بحث بالا می‌گیرد و سپس قلعه‌نویی دستور به منع حضور بنگر در تمرینات می‌دهد.

 

انتهای پیام/