کمتر کسی انتظار داشت امیر قلعه‌نویی بعد از شکستِ سنگین تیمش در ورزشگاه آزادی، در گفتگوی تلویزیونی بعد از مسابقه شرکت کند و بی هیچ نشانی از عصبانیت و اعتراض، به برتری محسوس حریف در جریان مسابقه اعتراف کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

ژنرال این بار هم به سبک همه گفتگوهای بعد از بازی‌اش، مسابقه را به فوتبال ایران تبریک گفت و به این موضوع اشاره کرد که همه از تماشای این نبرد، لذت برده‌اند. سرمربی تراکتورسازی البته توضیح نداد که تقریبا همه جذابیت این بازی، نتیجهِ نمایش خوب تیم حریف بود و تراکتور با یک نمایش ضعیف‌تر از حد انتظار، نتوانست کمک چندانی به زیبا‌شدن مسابقه کند. خشم پنهان‌شده قلعه‌نویی روبروی دوربین تلویزیون، در رختکن تیم تبریزی عیان شد. او به سبک سال‌های گذشته، مقصران اصلی رقم‌خوردن این شکست را با عبارت‌هایی نه چندان محترمانه روبرو کرد و پاسخِ محسن بنگر به این کلمه‌ها، موجب شد این بازیکن موقتا از تراکتورسازی کنار گذاشته شود و حواشی اطراف تراکتورسازی، شکل تازه‌ای به خودشان بگیرند.

دوران اوج فوتبال محسن بنگر، سال‌ها قبل سپری شده و به نظر می‌رسد امیر به جای سرزنش این مدافع کهنه‌کار، باید خودش را برای خرید او مورد سرزنش قرار بدهد. مهره‌ای که فصل گذشته با اشتباهاتش امتیازهای زیادی از سرخپوشان گرفته بود و در لیست مازاد پرسپولیس قرار داشت، با یک قرارداد خوب به تراکتور اضافه شد تا در روزهای سروسامان گرفتن خط دفاعی تیم برانکو، دفاع تیم قلعه‌نویی کاملا متزلزل ظاهر شود. ژنرال در کنار تبریک گفتن به فوتبال ایران و فریادکشیدن بر سر شاگردانش، نباید نقش خودش را در رقم‌خوردن نتیجه دیروز فراموش کند. البته که مشکلات تراکتورسازی این روزها پرشمار هستند اما آیا امیر تا امروز نقشه موثری برای محافظت از تیمش در هجوم مشکلات و حواشی داشته است؟

 

انتهای پیام/