به گزارش فرتاک ورزشی،

هافبک تیم فوتبال صبای قم گفت: صبا با گرفتن بازیکنان جدید و تقویت شدن جان تازه‌ای گرفته و دیگر مدعی سقوط نیست.

امید جهانبخش در خصوص وضعیت تیم فوتبال صبای قم در نیم‌فصل دوم و بازی آخر مقابل سایپا،اظهار داشت: خیلی خوشحالم که صبا توانست در نیم‌فصل دوم با تقویتی که در تیم صورت گرفت شرایط خوبی پیدا کند و نتایج مناسبی را هم به دست بیاورد.

 

وی افزود: در بازی با سایپا هم در نیمه نخست خوب نبودیم اما در ادامه روند بهتری پیدا کردیم که اگر کمی دقت می‌کردیم و از چند موقعیت خوبمان بهره می‌بردیم در این بازی هم می‌توانستیم بیشتر از یک امتیاز به دست بیاوریم. با این حال به نظرم در این مسیر سخت که تیم‌ها راحت امتیاز از دست نمی‌دهند گرفتن یک امتیاز مقابل تیم خوب سایپا هم امتیاز کمی نبود.

 

هافبک تیم فوتبال صبای قم درباره اینکه چقدر امیدوار هستند صبا در ادامه رقابت‌ها بتواند جواز ماندن در لیگ برتر را به دست بیاورد، تأکید کرد: صبا شرایط خوبی دارد و مطمئن باشید با تقویتی که در تیم صورت گرفته شرایط بهتری پیدا خواهد کرد و دیگر مدعی سقوط نخواهد بود. ان‌شاءالله در چند بازی بعدی نتایج لازم را گرفته و آن وقت رتبه خودمان را در پایان لیگ بهتر از این می‌کنیم.

 

جهانبخش درباره اینکه چرا به پرسپولیس انتقال داده نشد، خاطرنشان کرد: صحبت‌هایی انجام شد اما باشگاه در نیم‌فصل کاملاً با این انتقال مخالف بود و اجازه جدایی را به من نداد. خودم خیلی دوست داشتم به تیم بزرگ پرسپولیس بروم چون قطعاً رفتن به این تیم خیلی به نفع من می‌شد. حالا در صبا هستم و تمام تمرکزم درخشیدن در این تیم است تا فصل بعد ببینیم چه اتفاقاتی برایم رخ خواهد داد.

 

انتهای پیام/