به گزارش فرتاک ورزشی،

برانکو این روزها و در آستانه بازی با الهلال خیلی سرحال نیست. این حال و روز سرمربی پرسپولیس به دلیل اختلافات او با کی روش و فشاری است که از سوی طاهری و تاج برای پا پیش گذاشتن برای آشتی با کی روش به او وارد شده است. قبل از سفر پرسپولیس برای بازی مقابل الهلال، برانکو جلسه ای با طاهری، مدیرعامل باشگاه برگزار کرد. در این جلسه طاهری از برانکو خواست تا در مصاحبه ای برای آشتی با کی روش و تیم ملی پا پیش بگذارد.گفته میشود این توصیه از مقام های بالاتر طاهری بوده است!

جلسه ای که پس از آن به ناگاه برانکو در حالی که هنوز زمان زیادی تا بازی های ملی باقی مانده برای ملی پوشان ایران آرزوی موفقیت کرد.چنین اظهارنظرهایی در حالی که تیم ملی در روزهای آتی نه مسابقه ای دارد نه اردویی در نوع خود کاملا از تغییر سیاست برانکو خبر می داد. صحبت های برانکو با گذشت 72 ساعت هیچ واکنشی از سمت کی روش نداشت و به نظر می رسد همین مساله به شدت طرفداران پرسپولیس و دوست داران برانکو را عصبانی و کلافه کرده است. پیش از این هر حرف برانکو با واکنش تند و فوری سرمربی تیم ملی مواجه می شد اما این بار که برانکو از در آشتی وارد شده و حرفهای صلح آمیزی بر زبان آورده، خبری از واکنش کی روش نیست.

نگاهی به عکس های 24 ساعت اخیر برانکو هم کاملا مشخص می کند که او چندان روی فرم و سرحال نیست.هر چند او باهوش تر از آن است که نداند به خاطر فشارهای موجود و برای حل شدن مشکلات بازیکنان ملی پوشش باید در این جنگ کوتاه بیاید ولی در ظاهر هم نشان می دهد که این اتفاق اصلا به مذاق او خوش نیامده است.

 

انتهای پیام/