سرمربی تیم فوتبال پیکان از وضعیت بازیکنان این تیم ابراز رضایت کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

مجید جلالی در نشست خبری پیش از دیدار پیکان مقابل ذوب‌آهن درباره وضعیت تیمش اظهار داشت: ما در اصل داریم به روزهای پرامیدی در آینده نگاه می‌کنیم که در دسترس پیکان است. این را در چشم بازیکنانم در تمرین و بازی می‌بینم. آنها امسال من را امیدوار کردند.

وی ادامه داد: ما اکنون در شرایطی قرار داریم که برای رسیدن به اهداف و رویاهای‌مان باید کار ویژه انجام دهیم. ما باید برای انجام این کار ویژه هوش ویژه‌ای هم داشته باشیم و با یک هوش ویژه به روزهای رؤیایی‌مان برسیم. اتفاقی که در تیم پیکان افتاد و شرایطی که اکنون داریم همه گواه براین است که بازیکنان وضعیت را درک کرده‌اند، اما ما برای اینکه کسب سهمیه کنیم تنها با خوب بازی کردن نمی‌توانیم به این هدف برسیم و این اتفاق کافی نیست. ما باید به پارامترهای ویژه‌ای هم برسیم و به هوش ویژه هم نیاز داریم. بازی‌های راحتی پیش روی ما نیست و همان‌طور که دیدید در دور برگشت از هشت تیم بالای جدول فقط دو تیم بهتر از دور رفت نتیجه گرفتند. در این بین بیشتر تیم‌های پایین جدولی بودند که بهتر عمل کردند. با این حال بچه‌های ما به شرایطی که اکنون داریم اشراف کامل دارند و می‌دانند بازی مهمی با تیم ذوب‌آهن که بسیار خوب و با صلابت است و برای حریفانش تله‌گذاری می‌کند، داریم. ما با علم به این موضوع می‌توایم با هوش ویژه و تمرکز بالا به هدفی که داریم برسیم.

سرمربی تیم فوتبال پیکان در واکنش به طرح این موضوع که به نوعی می‌توان گفت بازی پیکان - ذوب‌آهن یک مصاف شش امتیازی است، چرا که دو تیم برای کسب سهمیه آسیا تلاش می‌کنند، گفت: فکر می‌کنم چهار تیم شانس قرار گرفتن در رتبه چهارم جدول را دارند، اما برای ما همه چیز دست خودمان است و باید در بازی‌های که پیش رو داریم کم‌نقص ظاهر شویم تا به هدف‌مان برسیم.

جلالی درباره شایعات اخیر مبنی براینکه قلعه‌نویی در فصل آینده جایگزین او در تیم پیکان خواهد شد و این در شرایطی است که هدف پیکان در این فصل ماندن در لیگ برتر بوده اما با عملکرد کادر فنی این تیم برای کسب سهمیه آسیا می‌جنگند و با این شایعات تمرکز پیکان و کادر فنی‌اش به‌هم نمی‌ریزد، تصریح کرد: بیش از هر چیز خوشحالم آن چیزی که در باشگاه ما هدفگذاری شده بود با منطقی مشخص به ثمر نشست و به آنچه که می‌خواستیم رسیدیم و اکنون به دنبال هدف‌های بزرگ‌تر هستیم. برای اینکه تیمی به این اهداف بزرگتر برسئ باید چند سال زحمت بکشد اما اکنون ما می‌توانیم با یک مقدار تمرکز بیشتر به آنچه می‌خواهیم دست یابیم. اینکه چنین شایعاتی روی من اثر می‌گذارد یا نه باید بگویم که اینطور نیست چون مربی تازه کاری نیستم و فوتبال فضای کشورم را می‌شناسم. این موضوع که شایعه است و در این خصوص آقای شیعی روز گذشته با من صحبت کرد و گفت شایعات هیچ اساسی هم ندارد اما من می‌گویم حتی اگر اساس و پایه ای هم داشت برای من مهم نبود چون در باشگاه‌های بزرگ کار کردم و این خود باشگاه‌ها هستند که می‌دانند باید چه کاری انجام دهند. من اگر قرار است برای یک سال کار کنم سعی می کنم با تمام وجودم کار را پیش ببرم و هر تیمی که در اختیار من باشد مانند امانتی است که سعی می کنم با کار صحیح این امانت را تحویل بدهم. به لطف خدا این کار در پیکان نیز انجام شده و اگر مسئولان تصمیم دیگری هم داشته باشند مختارند که درباره تیمشان تصمیم بگیرند.

وی افزود: در صحبت هایی که دیروز با آقای شیعی داشتیم او گفت که چنین شایعه‌ای که مطرح شده وجود ندارد و من هم گفتم که هرجایی که کار می‌کنم انگار 10 سال است که در آن باشگاه است از طرف دیگر گفتم که ساک من دم دستم هست و هر وقت نخواهند می‌روم. من در ابشگاه هایی کار کردم که در اولین روز می‌گفتند می خواهیم 5 سال کار کنیم ولی بعد می دیدم که چه اتفاقاتی می افتاد من مربی کم تجربه ای نیستم و به همین تجربه اکنون حسم به تیم پیکان مسئولان باشگاه مدیران آن و بازیکنان تیم حس بسیار خوبی است. فکر می کنم این مسئله نسبت به هر چیز دیگری اهمیت دارد و هر تصمیمی هم برای من گرفته شود اهمیتی ندارد.

سرمربی تیم فوتبال پیکان درباره اینکه یکی از معضلات باشگاه های ایران قراردادهای یک ساله است که این مسئله باعث می‌شود مربیان تمرکز خود را از دست بدهند و این مشکل چه زمانی حل خواهد شد، اظهار داشت: فکر می‌کنم با این سوال به یکی از چالشهای اصلی اشاره شد که معضل بزرگی در فوتبال ماست نه تنها مربی بلکه بازیکنان نیز با این معضل روبرو هستند و به جرأت می‌گویم در تیم پیکان 85 درصد بازیکنان قراردادشان یک ساله است نه تنها پیکان بلکه فکر می کنم همه تیم ها چینن شرایطی دارند و دلیل آن متصل بودن باشگاه ها به بودجه دولتی است که روی آنها و مدیریت باشگاه تأثیر میگذارد.

 

انتهای پیام/