به گزارش فرتاک ورزشی،

با توجه به اتفاقاتی که طی روزهای اخیر میان رامین رضاییان و پرسپولیسی‌ها رخ داد، شایعه حضور رامین در استقلال دیروز ناگهان در رسانه‌ها اوج گرفت. شایعه‌ای که استقلالی‌ها به‌شدت آن را تکذیب کرده‌اند.
بهتاش فریبا، مدیر فنی آبی‌ها در این باره می‌گوید: «من نمی‌دانم در رسانه‌ها چه بحث‌هایی مطرح شده و چه کسی چه چیزی گفته اما تا این لحظه کادر فنی استقلال درخواستی برای جذب رامین رضاییان نداشته است.» محمد خرمگاه، مربی استقلال هم صحبت‌های مدیر فنی تیم را تکرار کرده است: «راستش را بخواهید ما فکر می‌کردیم رضاییان به اروپا رفته و تا حالا حتی یک بار هم بحث حضور او در استقلال مطرح نشده است. من نمی‌دانم این حرف و حدیث‌ها از کجا درست شده است. چنین چیزی صحت ندارد و ما درخواستی برای جذب رامین رضاییان نداشته‌ایم. ما فعلا اصلا به جذب بازیکن برای فصل بعد فکر نکرده‌ایم.» با همه این تکذیبیه‌های رسمی، باز هم شواهد نشان می‌دهد که استقلالی‌ها برای جذب این بازیکن تلاش‌هایی کرده‌اند. دیروز با فردی که در نیم‌فصل  در تلاش بود  تا دو بازیکن بزرگ را به استقلال بیاورد صحبت می‌کردیم و از او پرسیدیم که آیا استقلال به رامین رضاییان پیشنهادی داده است یا خیر.
او اعلام کرد که پیشنهاد رسمی نبوده اما استقلال پیغام‌هایی به این بازیکن ارسال کرده است تا امکان جذب او را به این شکل تست کند. از طرفی، رامین موقع خداحافظی و تسویه با پرسپولیس در جمع خبرنگاران اعلام کرده بود که هرگز به استقلال نخواهد رفت. با همه اینها شاید انتقال جنجالی به استقلال بتواند زهر آن اتفاقات تلخ در پرسپولیس را بگیرد. رامین می‌تواند با این یاغی‌گری از برانکو انتقام بگیرد. این را هم به یاد داشته باشیم که او در پرسپولیس دوست صمیمی نداشت و برخی بازیکنان از رفتنش ابراز خوشحالی کردند و مدت کوتاهی بعد به‌صورت دسته‌جمعی او را در اینستاگرام آنفالو کردند.

 

انتهای پیام/