به گزارش فرتاک ورزشی،

الهلال با تساوی دیروز مقابل پرسپولیس صعودش را به دور بعد قطعی کرد اما برای اینکه به عنوان تیم اول صعود کند نباید مقابل الریان شکست بخورد. از طرفی تیم‌های اول هر گروه در دور یک‌هشتم، در بازی اول مهمان خواهند بود و این اهمیت صدرنشینی را می‌رساند. آیا الهلال حاضر است با دوم شدن در گروه، به مصاف تیم قویتر گروه دوم برود و بازی اول را هم در خانه بازی کند؟

تیم اول گروه چهارم باید با تیم دوم گروه دوم بازی کند، یعنی گروه استقلال خوزستان و خوشبختانه بازی‌های گروه چهارم یک روز زودتر از بازی های گروه دوم برگزار می‌شود. این بدان معناست که الهلال بدون آگاهی از نتایج تیم های گروه دوم باید به مصاف الریان برود و اینگونه نیست که بخواهد با باخت مصلحتی بازی با تیم دلخواه خود در گروه دو را تضمین کند.

همانطور که الوحده و الریان دیروز تبانی نکردند، الهلال والریان هم دلیلی برای تبانی ندارند. بازی رفت الهلال و الریان با درگیری زیاد بر سر پنالتی مشکوک دقیقه آخر الهلال خاتمه یافت و همین موضوع اهمیت رقابت را بین آنها نشان می‌دهد.

با نتایج دیروز الوحده هم شانس صعود دارد. چرا که با بردن پرسپولیس و در صورت باخت الریان مقابل الهلال می‌توانند به عنوان تیم دوم صعود کنند. با این شرایط پیچیده، پرسپولیس می‌تواند از تلاش الهلال برای نباختن و حفظ صدرنشینی خیالش راحت باشد.

 

انتهای پیام/