امروز می خواهیم جشن صعود بگیریم

علیرضا منصوریان سرمربی استقلال در پیامی به هواداران خواستار حضور یک پارچه آنها در ورزشگاه آزادی شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

، منصوریان که امروز در دیداری حساس و دشوار تیمش را به دیدار الاهلی امارات می فرست امیدوار است با حمایت طرفداران استقلال با تیمش در ورزشگاه آزادی جشن صعود بگیرد.

منصوریان در این باره گفت: طرفداران استقلال یک بار این کار را در بازی مقابل السد انجام دادند و دیدند که حمایتشان باعث برد استقلال و صعود ما به لیگ قهرمانان آسیا شد و حالا برای دومین صعود استقلال و حضور ما در جمع تیم های پلی آف باز هم نیاز به حضور آنها داریم.

منصوریان در ادامه گفت: نکته بسیار مهم حضور یک پارچه و البته طبق موازین طرفداران استقلال در ورزشگاه آزادی و حمایت 90 دقیقه آنها از تیمشان بدون انجام کارهای غیرمجاز در ورزشگاه است و ما به این ترتیب با یار دوازدهم از سد الاهلی برخواهیم آمد .

منصوریان با اشاره به حضور زودهنگام تعدادی از طرفداران در ورزشگاه آزادی گفت: امیدوارم همه نیرویشان را برای 90 دقیقه بازی نگه دارند تا ما بتوانیم در این روز عزیز عیدی خوبی به طرفداران فوتبال در ایران بدهیم و طلسم ناکامی تیم های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا را بشکنیم.

منصوریان در پایان حرف هایش هم می گوید: هواداران مطمئن باشند بازیکنان با تمام توان آماده درخشش در این بازی هستند و دوست دارند بهترین نمایش را مقابل هواداران پرتعداد خود به نمایش دربیاورند. بنابراین در این روز خوب منتظر حضور شما هستیم تا جشن بزرگمان را با حضور شما و حمایت صددرصدی آبی های ایران که انرژی شان را به ورزشگاه آزادی می فرستند برگزار کنیم.

 

 

انتهای پیام/