مهدی ترابی هافبک سایپا می گوید: من هیچ اطلاعی از پیشنهادات هایی که به باشگاه آمده ندارم و فقط در سایت ها و روزنامه ها درباره اش خوانده ام.

به گزارش فرتاک ورزشی،

، ترابی در خصوص پیشنهاداتی که درویش مدیرعامل باشگاه سایپا اعلام کرده است می گوید: هیچ اطلاعی در این زمینه ندارم و هنوز با باشگاه در این خصوص صحبتی انجام نداده ام و فقط گفته های آقای درویش را در رسانه ها خوانده ام. شاید صحبت های ایشان درباره پیشنهاداتم به این معناست که من یک سال دیگر با این باشگاه قرارداد دارم و تصمیم گیرندگان اصلی باشگاه سایپا هستند که مطمئنم آنها صلاح من را می خواهند. در حال حاضر به هیچ چیز جز دو بازی پایانی فکر نمی کنم و تمرکزم را روی این دو بازی می گذارم تا تیم را در این روزهای آخر از شرایط بحرانی خارج کنیم.

وی در پاسخ به سوالی که باتوجه به پیشنهادات سال گذشته پرسپولیس به او ترجیح می دهد از ایران برود یا حداقل یک فصل حضور با پیراهن سرخپوشان را تجربه کند گفت: من دوست دارم ابتدا لژیونر شوم اگر به هر دلیلی این اتفاق رخ ندهد دوست دارم در هرکجایی که قرار است بازی کنم برای آن تیم مثمرثمر باشم.

ترابی درباره آنکه مصدومیتش او را از شرایط مساعد دور کرده است خاطرنشان کرد: امسال با مصدومیت بدی مواجه شدم که بیشتر از 3 ماه از فوتبال دور بودم و با بازگشتم تمام تلاشم را کردم تا به روزهای ابتدایی لیگ بازگردم اما نشد. اما قطعا تا پیش از شروع فصل آینده با تمرینات مستمر تمام تلاشم را می کنم تا در بهترین موقعیت فوتبالی ام قرار بگیرم و با آمادگی صددرصدی برای تیمم به میدان بروم.

او در رابطه با شرایط و نتیجه گیری سخت این روزهای سایپا هم گفت: در این روزها شرایط سایپا و عدم نتیجه گیری اش در این رقابت ها سخت است و ما باید اعتماد به نفس مان را بیشتر کنیم تا بتوانیم از این دو بازی با پیروزی گذر کنیم. سایپا هم تیم خوبی است و هم پتانسیل خوبی برای کسب نتیجه دارد اما فکر می کنم در این چند هفته با بدشانسی روبه رو بوده است. ما در دیدار با صنعت هم موقعیت های زیادی داشتیم که متاسفانه به تیرک دروازه حریف اثبات کرد و گل نشد. امیدوارم در بازی های باقیمانده خوش شانس تر باشیم و سایپا را به شرایط خوب بازگردانیم.

هافبک سایپا درباره آنکه آنها به نسبت صبا و سیاه جامگان خیالشان راحت تر است و فرصت برای بقا در لیگ را دارا هستند می گوید: هیچ چیزی بعید نیست و روی کاغذ این امکان وجود دارد. این را می گویم که با فکر بقا مغرور نشویم و بازی هایمان را آسان نگیریم. ما باید هر چه داریم در این دو بازی بگذاریم تا با خیالی آسوده تر از پایین جدول جدا شویم.

 

 

انتهای پیام/