به گزارش فرتاک ورزشی،

اگرچه امیر قلعه‌نویی اصرار دارد که در پی پیروزی تراکتورسازی برابر استقلال مشت‌هایش را به نشانه پیروزی گره نکرده، اما اسناد و تصاویر نشان می‌دهد این اتفاق بلافاصله بعد از سوت پایان بازی رخ داده و جای حاشا ندارد. به هر حال اشکالی هم ندارد. همه مربیان و بازیکنان دنیا حتی از پیروزی برابر تیم سابق‌شان هم خوشحال می‌شوند و ممکن است این شادی را در یک لحظه به طور غریزی نشان بدهند، اما آنچه این مساله را تبدیل به یک بحران حاد کرده، انکارهای عجیب خود امیر است. واقعا چه اشکالی داشت اگر قلعه‌نویی قبول می‌کرد این اتفاق رخ داده و توضیح می‌داد که این یک ثانیه شادی غریزی هیچ منافاتی با حفظ احترام تیم سابق ندارد؟

 

iSs3I87kCHML

 

 

به هر حال حالا ماجرای مشت‌های گرده کرده قلعه‌نویی دوباره به سوژه‌ای برای دلخوری استقلالی‌ها از او تبدیل شده؛ اتفاقی که حدود 10سال پیش و در بازی مس کرمان و استقلال هم تکرار شده بود. در آن مسابقه مس قلعه‌نویی یک بر صفر استقلال را برد و امیر در حال شادی از ثبت این نتیجه در قاب تصویر عکاس‌ها جا گرفت. از آن زمان به بعد تا مدتها بین امیر و هواداران تیم سابقش چالش به وجود آمد و حالا به نظر می‌رسد داستان مشت‌های گره کرده تبریز به یک داستان جدید تبدیل شود. البته اصولا جدال‌های امیر با استقلال آنقدر جنجالی بوده که حتی نیازی به مشت گره کرده هم نداشته!

 

سال گذشته تقابل عریان و خشن مهدی رحمتی با امیر قلعه‌نویی یکی از بزرگترین جنجال‌های سالیان اخیر فوتبال کشور را به وجود آورد. هنوز نمی‌شود باور کرد چطور رحمتی وسط بازی از درون دروازه بر سر قلعه‌نویی فریاد می‌کشید و چگونه آخر بازی طرفین تا مرز درگیری فیزیکی با هم پیش رفتند! اتفاقاتی که در آن مسابقه رخ داد، تا مدتها مایه انتقاد از هر دو طرف شد و کاری کرد که دعوا دیگر در آن سطح تکرار نشود. با این حال کشمکش همچنان پابرجاست. حتی همین بازی رفت دو تیم هم خالی از حاشیه نبود. در پایان آن مسابقه علیرضا منصوریان به انتقاد از شیوه بازی تراکتورسازی پرداخت و گفت تیم تبریزی با اوت دستی به موفقیت رسیده! این سخنان بلافاصله با واکنش منفی قلعه‌نویی مواجه شد و امیر در این مورد گفت: «دوستان درست می‌گویند لابد تک به تک‌هایی هم که نصیب ما شد از طریق اوت دستی بوده است. این بنده خداها معنی تک به تک و اوت دستی را نمی‌دانند.» جالب اینجاست که حتی بعد از همین بازی برگشت هم دوباره منصوریان به شیوه بازی تیم قلعه‌نویی طعنه زد و اصولا به نظر هم نمی‌رسد این قصه به همین زودی‌ها به پایان برسد.

 

انتهای پیام/