پرسپولیس قهرمان کم‌کم به پایان راه خود نزدیک می‌شود و حالا زمان آن فرا رسیده که همچون سال‌های گذشته سرمربی تیم لیست بازیکنان مازاد را در اختیار باشگاه بگذارد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

برانکو هنوز لیست مازاد خود را به باشگاه نداده ولی او می‌خواهد اسکلت فعلی تیمش را حفظ و نیمکت پرسپولیس را هم تقویت کند.در زیر نگاهی می اندازیم به ۶ بازیکنی که گفته می شود قطعا در لیست مازاد برانکو قرار خواهند داشت:

شهاب کرمی

شهاب کرمی قرار بود جانشین خوبی برای کمال کامیابی‌نیا باشد اما هرگز نتوانست خودش را به برانکو تحمیل کند. این بازیکن در پرسپولیس تبدیل به یک نیمکت‌نشین دائمی شد و حالا شنیده می‌شود به رغم داشتن قرارداد، باید برود!

سامان نریمان جهان

در نقل و انتقالات نیم‌فصل، برانکو به این امید سامان نریمان‌جهان را خرید که گفته می‌شد تکنیکی همچون پیام صادقیان دارد و می‌تواند در پرسپولیس حسابی بدرخشد اما این‌طور نشد.نریمان‌جهان که توسط فرهاد کاظمی از ماشین‌سازی تبریز هم کنار گذاشته شده بود، در پرسپولیس چیزی نشان نداد. البته شماره ۸۸ پرسپولیس فرصت زیادی هم برای خودنمایی نداشت و اغلب از دقیقه ۸۸ به بعد وارد زمین شد. سامان تا پایان لیگ هفدهم با پرسپولیس قرارداد دارد منتهای مراتب ماندن او در گروی تمدید یا عدم تمدید قرارداد سروش رفیعی است. اگر سروش در پرسپولیس بماند، رفتن نریمان‌جهان قطعی است و برانکو فقط در صورتی سامان را حفظ می‌کند که شماره ۷ جدا شود!

محسن ربیع خواه

سرمربی کروات پرسپولیس همواره در مصاحبه‌های خود از محسن ربیع‌خواه تعریف و تمجید می‌کند ولی اگر بتواند سعید آقایی مدافع چپ نفوذی تراکتورسازی تبریز و شجاع خلیل‌زاده را بخرد، آن‌گاه قید شماره ۱۸ خودش را خواهد زد.فراموش نکنید پست اصلی محسن ربیع‌خواه هافبک دفاعی است که در این پست هم برانکو ضمن حفظ کمال کامیابی‌نیا به فکر خرید فرشید باقری است.

احسان علوان‌زاده

احسان علوان‌زاده هم که این اواخر در دقایق پایانی و به عنوان بازیکن تعویضی پرسپولیس به بازی گرفته می‌شد، فقط یک مشکل دارد و آن هم ورود به جمع بازیکنان بالای ۲۳ سال است.بازیکن چپ‌پا و خوزستانی پرسپولیس متولد ۲۸ فروردین ۱۳۷۳ است و برای فصل آینده جزو سهمیه بزرگسال محسوب می‌شود. بنابراین حفظ او هم به معنای پر شدن یک سهمیه بزرگسال پرسپولیس است و بعید می‌دانیم برانکو علوان‌زاده را نگه دارد!

ابوالفضل درویش‌وند

ابوالفضل درویش‌وند سنگربان جوان پرسپولیس مشکل احسان علوان‌زاده را ندارد اما به عنوان گلر سوم هنوز نتوانسته رضایت خاطر برانکو را جلب کند.مرد کروات فصل گذشته هم عذر مرتضی قدیمی‌پور را خواست چون نتوانسته بود با گلرهای اول و دوم پرسپولیس رقابت کند.البته برانکو دو دروازه‌بان مطمئن به اسامی علیرضا بیرانوند و بوژیدار رادوشوویچ در اختیار دارد ولی به فکر روزی است که یکی از این دو محروم یا احتمالاً مصدوم شوند و آن‌گاه باید گلر سوم قابل اعتماد داشته باشد.

محمدامین آرام‌طبع

مدافع چپ نفوذی فصل گذشته صبای قم به این امید به پرسپولیس پیوست که به عنوان بازیکن فیکس این تیم به پیراهن تیم ملی هم برسد اما مصدومیت ناخواسته قبل از شروع لیگ شانزدهم کارش را خراب کرد. محمدامین آرام‌طبع پس از پشت سر گذاشتن آسیب‌دیدگی هم نتوانست دوباره دل برانکو را به دست بیاورد و به یک نیمکت‌نشین محض تبدیل شد.

 

انتهای پیام/