مهدی رحمتی در دیدار با پدیده یک اشتباه فاحش داشت که در نهایت شانس آورد منجر به شکست استقلال در بازی برابر پدیده نشد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 اشتباه مرگبار رحمتی روبروی معین عباسیان، از نیمه اول مسابقه با پدیده برای استقلالی‌ها کابوس ساخت. آبی‌ها تحمل شکست در مشهد را داشتند اما تحمل نداشتند که کاپیتان‌اش را در قامت مرد شکست‌خورده این مسابقه تماشا کنند.

 

تیم منصوریان در نیمه دوم، بی‌نقص و درخشان بود. آن‌ها در شروع این نیمه با اشتیاقی انکارنشدنی به زمین مسابقه قدم گذاشتند و فرصت را برای شکست‌دادن حریف و بازگشت به رده دوم جدول از دست ندادند. بازگشت بزرگ استقلال در مشهد، از ضربه تماشایی نورافکن آغاز شد.

 

هافبک دفاعی جوان آبی‌ها که روزهای سختی را در باشگاه پشت سر گذاشته بود، با یک شوت مهارنشدنی به گوشه دروازه، تیم میزبان را غافلگیر کرد و هم‌تیمی‌ها را به خودشان آورد تا در دقایق باقی‌مانده برای پیروزی بر پدیده دست به هر کاری بزنند.

 

 گل تماشایی امید بیشتر از هر بازیکن دیگری، برای سیدمهدی رحمتی خوشحال‌کننده بود. نتیجه مساوی، فشار مسابقه را برای گلر آبی‌ها قابل‌تحمل کرد و گل دوم، موجب شد اشتباه بزرگ او به فراموشی سپرده شود. در پایان جدال با تیم مهاجری، سیدمهدی رحمتی این مسابقه را یکی از سخت‌ترین دیدارهای دوران فوتبال‌اش دانست.

 

کاپیتان استقلال پیروزی‌اش در این دوئل سخت را مدیون شوت امید نورافکن بود. شوتی که در واقع پاسخی قدرشناسانه از سوی نورافکن به رحمتی به شمار می‌رفت. چند هفته قبل و در شرایطی که هافبک جوان شماره 24 از تیم کنار گذاشته شده بود، رحمتی شخصا برای بازگشت او وساطت کرد و این بازیکن را با خودش به تمرین استقلال برد. نتیجه این وساطت، در بازی روز گذشته در مشهد مشخص شد. نورافکن، بازیکنی را نجات داد که چند هفته قبل، خودش را نجات داده بود.

 

انتهای پیام/