دیدار استقلال و سپاهان در هفته پایانی می تواند نمایانگر اوج هیجان در فوتبال باشد؛ دیداری که سرنوشت جایگاه دوم تا چهارم لیگ را مشخص می کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

پنج شنبه هفته جاری مسابقات لیگ شانزدهم به ایستگاه پایانی خود می رسد و پس از آن تیم ها وارد پنجره تابستانی و آماده سازی جهت حضور قدرتمندتر در فصل پیش رو می شوند.

 

پرسپولیس قهرمان شده و ماشین سازی سقوط کرده با این حال جدال برای کسب رتبه های دو تا چهارم و همینطور فرار از سقوط به حساس ترین برهه  خود رسیده است.

 

در یکی از دیدارهای جذاب این هفته استقلال در ورزشگاه آزادی میزبان سپاهان خواهد بود؛ استقلال برای تثبیت عنوان دومی خود به زمین وارد می شود و سپاهان برای نهایی کردن رتبه چهارمی اش. شجاع خلیل زاده و کاوه رضایی دو بازیکن دو تیم در فاز حمله و دفاع هستند، که می توانند تاثیر بسزایی در تحمیل برتری تیم خود داشته باشند؛ دوئلی که با توجه به زمزمه هایی که در مورد انتقال خلیل زاده به پرسپولیس به گوش می رسد، سال آینده ممکن است در دربی تهران شاهد آن باشیم.

 

 

کاوه رضایی در این فصل ستاره همیشه درخشان تیم منصوریان بوده است و در مقابل شجاع خلیل زاده اگرچه انتقادهایی به عملکرد او وجود داشته، در مجموع نمایش های قابل قبولی ارائه داده؛ به خصوص اینکه خط دفاعی سپاهان پس از ورود کرانچار در 5 دیداری که به میدان رفته تنها 2 گل دریافت کرده و این نشان می دهد که زوج خط دفاعی سپاهان به خوبی توانسته از عهده انجام وظایف خود برآید. در مقابل خط حمله استقلال در این فصل نمایش خیره کننده ای داشته و پس از مدت ها موفق به گلزنی مقابل تراکتورسازی نشد ولی آنها بعد از پرسپولیس با 43 گل دومین خط حمله قدرتمند لیگ را در اختیار دارند و کاوه رضایی هم نقش تاثیرگذاری در این روند داشته است. بنابراین باید منتظر دیدار دو تیم و نمایش این دو بازیکن باشیم تا ببینم در پایان کدامیک بهتر می توانند وظایف خود را انجام دهند؛ کاوه در گلزنی و گلسازی یا شجاع در دفع حملات.

 

 

انتهای پیام/