سپاهان با حضور کرانچار بار دیگر به روزهایی طلایی خود بازگشته و با حمایت همه جانبه هواداران شرایط ایده آلی را تجربه می کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

بحث تمدید قرار دادزلاتکو کرانچار با تیم سپاهان به روزهای حساس خود رسیده و با توجه به درخواست و تمایل سرمربی کروات طلایی پوشان پس از پیروزی برابر تراکتورسازی جهت مشخص شدن تکلیف آینده اش در این تیم، این موضوع وارد حالت ویژه ای شده است، که باید هر چه سریعتر در مورد آن تصمیم گیری شود.

 ضمن اینکه برخی  گمانه زنی ها از پیشنهاد مدیران سپاهان برای جذب امیرقلعه نویی سخن می گویند، اما با توجه به محبوبیتی که کرانچار در میان هواداران اصفهانی برای خود دست و پا کرده و نتایج خوبی که در بازگشت با سپاهان کسب کرده، بعید به نظر می رسد گزینه دیگری مد نظر مدیران سپاهان باشد. البته به هر حال کرانچار و باشگاه هر کدام درخواست هایی دارند که باید طی جلساتی که برگزار می شود در مورد آنها تصمیم گیری شود و توافق ایجاد شود؛ اما چیزی که واضح به نظر می رسد این است که چه کسی است که دوست نداشته باشد مربی تیمی شود  که اینگونه از حمایت هواداران برخوردار است و در حال حاضر کرانچار گزینه ای است که هوادار سپاهان به آن اطمینان  دارد و از او حمایت می کند.

 

 

انتهای پیام/
کلمات کلیدی: سپاهان - کرانچار -