حضور بازیکنان با تجربه در رختکن استقلال اتفاقی است که نقش پر رنگی در تغییر مسیر استقلال داشته است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

برای تیمی مانند استقلال که اسکلت اصلی و بیشتر حاضران رختکن آن را جوانان ترجیح می دهند، حضور بازیکنانی مانند مهدی رحمتی و خسرو حیدری مطمئنا یک نعمت است.

 

شاید بزرگترهای رختکن استقلال از روزهای اوج دوران حرفه ای خود اندکی فاصله گرفته باشند و در تمامی بازی ها ستاره ی اول استقلال نباشند اما مطمئنا منصوریان به خوبی می داند که حضور چهره های با تجربه تا چه اندازه در عملکرد جوانان تاثیر دارد و به همین دلیل همواره به این عامل تاکید دارد.

 

 

گواه این اتفاق نیز دیدار با پدیده است؛ روزی که اشتباه مهدی رحمتی می توانست پایه گذار شکست استقلال و از دست رفتن رتبه دوم جدول شود اما در نهایت صحبتهای رحمتی و انگیزه ای که بازیکنان برای سربلندی کاپیتان خود پیدا کردند باعث شد تا استقلال برنده مشهد را ترک کند. گل اول و امیدوارکننده ی استقلال در این بازی را امید نورافکنی به ثمر رساند که کمتر از یک ماه پیش از استقلال اخراج شده بود و با وساطت مهدی رحمتی و دیگر بزرگترهای تیم دوباره به ترکیب تیم منصوریان بازگشت.

 

رابطه ی خوب رحمتی و حیدری با بازیکنان این تیم به ویژه جوانان در طول فصل بارها عصای دست منصوریان شد و سرمربی استقلال نیز با توجه به توانایی این دو نفر، در بیشتر صحبتهای خود از لزوم حضور بازیکنان با تجربه در استقلال صحبت می کند.

 

 

انتهای پیام/