مهدی رجب زاده هافبک مهاجم ذوب آهن که خرداد ماه سال جاری وارد چهلمین سال زندگی خود می شود، هنوز با قدرت به فوتبال ادامه می دهد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

هافبک مهاجم تیم ذوب آهن که در نظر سنجی برنامه نود در کنار چند مهاجم دیگر به عنوان یکی از سخت کوش ترین و مداوم ترین مهاجمان تاریخ لیگ برتر از او نام برده شد، در لیگ شانزدهم یکی از مهره های ارزشمند تیم گل محمدی و حسینی بوده است.

کاپیتان سبزپوشان اصفهانی که با به ثمر رساندن 90 گل، بیشترین تعداد گل زده برای یک باشگاه را در ذوب آهن به نام خود ثبت کرده، هنوز قصد خداحافظی ندارد و در سالی که رضا عنایتی بازیکن کهنه کار فوتبال ایران روز پنج شنبه آخرین دیدار رسمی خود را با پیراهن صبای قم مقابل استقلال خوزستان پشت سر می گذارد، این بازیکن هنوز حرفی از خداحافظی به میان نیاورده است.

مهدی رجب زاده در این فصل 8 گل برای تیمش به ثمر رسانده و در مقابل صنعت نفت آبادان نیز موفق شد هت تریک کند؛ باید منتظر بمانیم و ببینیم این بازیکن با پایان فصل چه تصمیمی در مورد آینده خود خواهد گرفت و آیا شاهد حضور او در لیگ هفدهم هم در ترکیب ذوب آهن خواهیم بود و یا با توجه به حواشی اخیر و صحبت های سعید آذری در مورد رجب زاده، اتفاقات دیگری در انتظار این بازیکن خواهد بود.

انتهای پیام/