علیرضا بیرانوند گلر شماره یک تیم ملی و پرسپولیس در مقابل ذوب آهن برای دومین بار طی این فصل 3 گل در یک مسابق دریافت کرد تا در کنار شعار هواداران روز سخت و البته تلخی برایش رقم بخورد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

علیرغم نمایش های خوب بیرانوند در لیگ شانزدهم که او را به نفر اول خط دروازه تیم ملی نیز تبدیل کرد، بیرانوند در دو دیدار برابر استقلال تهران و ذوب آهن نمایش خوبی نداشت و اگر دیدار اول و سه گلی که او دریافت کرد را به دلیل عملکرد بد خط دفاعی اش بدانیم، در مقابل ذوب آهن خصوصا روی گل سوم عدم تمرکز بیرانوند بود که باعث گل خوردن تیمش در روزی شد که هواداران نیز با خشم در ورزشگاه حاضر شده بودند و به دلیل تعطیل کردن تمرینات آنها را بی غیرت خطاب کردند.

 با این وصف هم هواداران پرسپولیس به این موضوع واقفند که بیرانوند در این فصل نگرانی های لیگ پانزدهم در خط دروازه را برای آنها به کلی از بین برده و هم بیراوند از نقش هواداران در عملکرد تیم آگاه است. به نظر می رسد بیرانوند که در سال آینده که سال منتهی به جام جهانی نیز است، باید هر چه زودتر اتفاقات رخ داده را فراموش کند و با انرژی و تمرکز کامل در چارچوب دروازه تیمش حاضر شود. هواداران پرسپولیس نیز باید با الزامات فوتبال حرفه ای اهمیت بیشتری بدهند تا در آینده بیشتر شاهد باشگاه هایی باشیم که به تعهدات خود بدون اعتصاب بازیکنان عمل می کنند.

انتهای پیام/
کلمات کلیدی: علیرضا بیرانوند -