مشکلات پیش روی پرسپولیس و رفع آنها برای حضور قوی در فصل نقل و انتقالات لیگ هفدهم ، این باشگاه را با چالشی جدی مواجه ساخته است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 مدیران باشگاه پرسپولیس خود را درگیر مبارزه در چند جبهه می‌بینند. آنها باید با بازیکنان به خاطر اتفاقات چند روز گذشته به توافق برسند و از سوی دیگر به دنبال منابع درآمدزایی جدید برای تزریق پول به باشگاه باشند.

 

از سوی دیگر نگران شکایات بین‌المللی از جمله شکایت مانوئل ژوزه و دستیارانش هستند. پرونده‌ای که اگر باشگاه نتواند 8 میلیارد تومان را به سرعت تهیه کند، با تنبیه‌های انضباطی شدیدی از جمله افزایش جریمه‌های مالی و کسر امتیاز مواجه خواهد شد. از سوی دیگر، سرخپوشان نمی‌دانند آینده علی اکبر طاهری در باشگاه چه می شود. از یک سو، او به سن بازنشستگی رسیده و از آنجا که پرسپولیس یک باشگاه کاملاً دولتی و زیر نظر وزارت ورزش است، مدیریت آن هم دولتی محسوب می‌شود و بازنشستگان، سهمی در مدیریت این باشگاه نخواهند داشت. از این رو شانس طاهری برای ماندن در این باشگاه کم است همین‌طورکه حالا نیز او با دستور و درخواست وزیر ورزش در تیم مانده است.

 

درگیری دیگر باشگاه، دریافت بخش دیگری از مطالبات خود از اسپانسر است. گفته می‌شود اسپانسر باشگاه پرسپولیس که در واقع با استقلال و تراکتورسازی مشترک است، هنوز برای پرداخت قسط جدید خود به این باشگاه‌ها زمان دارد و وقت تسویه حساب در فصل شانزدهم نرسیده است.

 

 اما درگیری پیچیده‌تر برای طاهری و همکارانش، شکایت‌های داخلی است. بازیکنان فصل قبل که از این باشگاه طلب دارند، به همراه مربیان سال‌های گذشته پرسپولیس از این باشگاه شکایت کرده و به دنبال دریافت مطالبات‌شان از راه‌های قانونی هستند. یکی از سنگین‌ترین پرونده‌های پرسپولیس، طلب بیش از 3 میلیارد تومانی علی دایی از باشگاه است. پرونده‌ای که می شد به سرعت و با مبلغ بسیار اندکی بسته شود اما کار به شکایت کشید و شنیدیم کمیته انضباطی به محض اتمام لیگ حکم نهایی‌اش را می‌دهد. با این حال، مدیران باشگاه اصلاً این موضوع را جدی نمی گیرند که شاید مشکلات آنها را چند برابر کند.

 

انتهای پیام/