مدافع تیم فوتبال استقلال تأکید کرد که هیچ توهینی به داوران دیدار این تیم مقابل صنعت نفت آبادان نکرده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

محمدحسین کنعانی‌زادگان درباره درگیری لفظی‌اش با داوران دیدار استقلال - صنعت نفت آبادان و اظهارنظر عجیبش پس از پایان بازی صحبت‌هایی انجام داد که در زیر می‌خوانید:

پس از بازی با صنعت نفت آبادان به سمت تیم داوری رفتی و توهین کردی؟

اصلاً چنین چیزی نیست! پس از پایان بازی به‌خاطر اینکه عصبانی بودم، به سمت داور رفتم و گفتم چرا قبل از پنالتی نفت، خطای پنالتی روی کاوه رضایی را نگرفتی؟! من به پنالتی نفتی‌ها اعتراضی نداشتم. به‌خاطر جو بازی و ناراحتی تماشاگران عصبانی شدم و به داور گفتم با دقت قضاوت کن و هیچ صحبتی با کمک داور نداشتم. ضمن اینکه به هنگام خروج از ورزشگاه تیم داوری را دیدم و از آنها عذرخواهی کردم.

چرا بعد از بازی اعلام کردی که استقلال به کم‌تجربگی کادر فنی نتیجه را واگذار کرد؟

متأسفانه مرا ساده‌گیر آورده‌اند و هر چیزی را می‌خواهند به من نسبت می‌دهند. برخی‌ها می‌خواهند مرا خراب کنند و به حاشیه ببرند. اتفاقاً در صفحه شخصی‌ام در یکی از شبکه‌های اجتماعی تصویر علیرضا منصوریان را گذاشتم و گفتم که باید از او حمایت کنیم. منظور صحبت‌های من این بود که وقتی تیم شکست می‌خورد، همه سهیم هستند. خبرنگاران سؤال پرسیدند که چه کسی مقصر شکست استقلال است که پاسخ دادم همه سهم دارند، حتی داور. به‌هیچ عنوان منظورم شخص خاصی نبود.

عملکرد در دو بازی ابتدایی در ترکیب استقلال با انتقاد منتقدان روبرو شد. چه صحبتی داری؟

آنقدر من را آه و نفرین کردند که چنین بلایی سرم آمد و مصدوم شدم. ای کاش آنها خودشان را جای من و خانواده‌ام بگذارند. در سن 22 سالگی تیم‌های استقلال و پرسپولیس دنبالم بودند و با زحمت به اینجا رسیدم. برخی‌ها خیلی به من توهین کردند.

منظورت هواداران پرسپولیس است؟

خودشان می‌دانند که چه کسانی هستند. برخی افراد می‌خواهند مرا وارد حاشیه کنند، اما اطمینان داشته باشید با قدرت برمی‌گردم.

منبع: تسنیم

 

انتهای پیام/