به گزارش فرتاک ورزشی،

ایمان صادقی، دروازه‌بان فصل گذشته تیم ملوان بندر انزلی طی قراردادی به تیم تازه لیگ برتری شده سپیدرود پیوست. صحبت‌های او را در این زمینه می‌خوانید.

 •    چه شد که به یکباره به تیم سپیدرود رفتی؟

ما چهارشنبه گذشته در محل باشگاه سپیدرود توافقات لازم را انجام دادیم و با آقای نظر‌محمدی هم به عنوان سرمربی صحبت‌هایی داشتیم و بعد هم قرارداد داخلی امضا شد اما هنوز تماسی نگرفتند یا صحبت جدیدی نشده است.

 •     به هرحال براساس قانون، اعلام قرارداد داخلی هم معتبر است و مشکلی برای حضور در تیم سپیدرود نداری.

بله، قرارداد داخلی معتبر است والان من با تیم سپیدرود قرارداد دارم واگر اتفاق خاصی نیفتد فصل آینده در این تیم خواهم بود.

 •     از لحاظ مالی با تیم سپیدرود به توافق رسیدی؟

از لحاظ مالی همه چیز خوب است و مشکل خاصی وجود ندارد، شاید در اوایل یک مقدار سخت باشد اما همه چیز درست می‌شود.

 •    بعداز چند سال مجددا از دسته اول به لیگ برتر برگشتی و حتما می‌خواهی خودت را ثابت کنی، درست است؟

دقیقا همین طور است. هدفم این است که در ترکیب تیم سپیدرود خودم را نشان دهم و به تیم ملی برگردم. سنم طوری است که خیلی جا دارم. در پرسپولیس که بودم آن شرایط برایم به وجود آمد و نتوانستم خودم را نشان دهم ولی اینجا داستان فرق می‌کند.

 •     چرا در پرسپولیس نتوانستی عملکرد قابل قبولی داشته باشی؟ واقعا عملکردت در پرسپولیس جای دفاع نداشت.

شرایط پرسپولیس درآن مقطع خیلی خاص بود! فشار بازی‌ها شدیدا احساس می‌شد کل تیم به دلیل اینکه بازیکنان جدیدی از جمله خودم تازه به تیم اضافه شده بودیم با هم مچ نشده بودند، من هم نشد خودم را نشان دهم، من هم همان سه بازی اول بازی کردم شروع بدی داشتم و همیشه هم عملکردت در شروع مسابقات در ذهن هواداران و مربیان می‌ماند.

 •    قبول‌داری در همان شروع بازی‌ها اشتباهاتی هم داشتی؟

 همان اشتباهی که در یک بازی داشتم باعث شد نتوانم در ادامه راه در مسیر پیشرفت قرار بگیرم. من در کل  فصلی که در پرسپولیس بودم 6 بازی فیکس بودم و یک بازی هم که سوشا مکانی اخراج شد، اواسط بازی به جای او وارد زمین شدم ولی با تمامی تفاصیل نتوانستم خودم را در این تیم ثابت کنم. حالا تلاش می‌کنم در تیم سپیدرودخودم را ثابت کنم.

 •     تفاوت بازی در دسته یک و لیگ برتر چقدر است؟

تفاوت خیلی است! در لیگ یک کم دیده می‌شوید توجه کم است! در کل فرق زیاد است و رسانه‌ها هم کمتر به آن لیگ توجه می‌کنند ولی بازی در لیگ برتر هم از لحاظ کیفیت بازیکنان و هم سطح مسابقات خیلی فرق می‌کند. من خیلی دوست داشتم پارسال که ملوان بودم با این تیم به لیگ برتر بیاییم که نشد واقعا حقش بود که لیگ برتری شود، ما خیلی  تلاش کردیم ولی در 3، 4 بازی آخر نتایج خوبی نگرفتیم از جمله بازی با پارس جنوبی یا گل‌گهر یا حتی اگر خونه به خونه را در انزلی می‌بردیم صعود کرده بودیم.

 •     مشکل چه بود که صعود نکردید؟

کم تجربگی بازیکنان جوان تیم دلیل اصلی بود. اگر 2، 3 بازیکن با تجربه در تیم بود صددرصد صعود می‌کردیم.

 •    از عملکرد خودت راضی بودی؟

اگر تعریف از خود نباشد هم باشگاه و هم هواداران از عملکردم راضی بودند.

 •     کار کردن با محمد مایلی کهن چطور بود؟

مایلی کهن آدم فوق‌العاده‌ای است، هم از لحاظ فنی و هم از لحاظ اخلاقی خیلی چیزها از او یاد گرفتم. همان طور که یک زمانی مربی تیم ملی بود و در لیگ برتر هم مربیگری کرد الان هم می‌تواند همین رویه را داشته باشد چراکه سطح فنی خیلی بالایی دارد.

 •     از زمانی که از پرسپولیس رفتی کار کدام دروازه‌بان را در این تیم می‌پسندی؟

در زمان من یکسری شرایط دست به دست هم داد تا نتوانم از فرصت ایجاد شده استفاده کنم ولی علیرضابیرانوند عالی کار کرده است، شاید اشتباه داشته باشد اما طبیعی است که یک دروازه‌بان در 20بازی یک اشتباه بکند اما بیرانوند و خط دفاع پرسپولیس فوق‌العاده بودند. البته شنیدم رادشوویچ دروازه‌بان ذخیره پرسپولیس هم گلر خوبی است.

 

انتهای پیام/