تعدادى از اعضاى تیم فوتبال استقلال پس از شکست مقابل العین راهى سفر شدند.

به گزارش فرتاک ورزشی،
با توجه به شکست تلخ و سنگین ٦ بر یک تیم فوتبال استقلال مقابل العین  امارات در دور برگشت مرحله یک هشتم نهایى لیگ قهرمانان آسیا در نهایت برخى از مربیان و بازیکنان ترجیح دادند به تهران بازگردند و البته در این میان برخى در همان امارات ماندگار شدند. 
 
در این میان با توجه به اینکه تمرینات استقلال چند روزى تعطیل اعلام شد به همین دلیل تعدادى از اعضاى استقلال پس از این شکست ماندن
در امارات را ترجیح دادند.
اما در این میان بهتر است بدانیم شکست سنگین و تلخ به طور قطع ناراحتى هواداران را در پى داشت و باعث شد هواداران نسبت به عملکرد مدیریت و کادر فنى اعتراض کنند. 
 
البته اعضاى تیم فوتبال استقلال هم از این شکست ناراحت شدند اما تفریحات و مسافرت هاى آنها باعث شد تا حدودى اعتراضات هواداران أوج بگیرد. 
 
مهدى رحمتى دروازه بان تیم فوتبال استقلال که بیشترین نشانه هاى شکست به سمت او است پس از باخت سنگین ترجیح داد با خانواده در امارات بماند و چند روز پیش نیز عکسى از تفریحات او در این کشور منتشر شد. 
 
مدافع استقلال پس از باخت راهى برزیل شد البته این بازیکن هم براى تعطیلات و هم براى دریافت رضایت نامه راهى کشورش شده است. 
 
خسرو حیدرى دیگر بازیکن استقلال نیز همراه با خانواده به مسافرت و تفریح با دخترش پرداخته است و البته همچنین استقلالى هایى که هر کدام پس از این شکست راهى سمتى براى تفریح شده اند.
همچنین جدای از بازیکنان، هستند مدیرانى که پس از بازگشت به تهران، خارج شهر و اطراف شمال را براى گذراندن تفریحات خود انتخاب کردند. 
 
بدون شک مدیریت باشگاه استقلال باید کادر فنى و بازیکنان را توجیه کند که باخت بدى را در کارنامه این باشگاه رقم زدند.

 

انتهای پیام/
کلمات کلیدی: استقلال - خسرو حیدری -