مهاجم فصل گذشته نفت تهران گفت:برای پرسپولیس و هوادارانش احترام زیادی قائل هستم اما به دایی قول دادم و نمی توانم زیر قولم بزنم.

به گزارش سرویس لیگ برتر فرتاک ورزشی، ارسلان مطهری درباره اینکه قرار شده تا یکشنبه تکلیفش با نفت مشخص شود عنوان کرد:دایی اسطوره فوتبال ایران است و بزرگ ترین افتخار من است که او ابراز علاقمندی کرده من در این تیم بمانم.من در حد چند جمله با او صحبت کردم و اجازه خواستم تا یکشنبه به من فرصت بدهد.

وی درباره اینکه آیا موضوع پیشنهاد باشگاه پرسپولیس صحت دارد یا نه گفت:چند وقتی است که باشگاه پرسپولیس من را می خواست.ترکاشوند،از طریق مدیر برنامه هایم پیشنهاد داده است.من برای پرسپولیس و هوادارانش احترام زیادی قائل هستم اما به دایی قول دادم و نمی توانم زیر قولم بزنم.

مهاجم فصل گذشته نفت درباره اینکه با این شرایط به نظر می رسد پیشنهاد خارجی دارد که تا یکشنبه قصد دارد منتظر بماند بیان داشت:فعلا اجازه ندارم درباره آینده ام صحبت کنم.همه چیز در روزهای آینده مشخص می شود اما باز هم می گویم به خودم افتخار می کنم که مرد بزرگ فوتبال ایران به من ابراز لطف داشته است.

مطهری درباره پستی که در اینستاگرام خود منتشر کرده و نوشته از همیشه فکر می کند بیشتر استقلالی است گفت:من استقلالی بودنم را ثابت کرده ام.نیازی نیست بازیکنی در یک تیمی باشد تا به آن عشق بورزد.من استقلالی ام و استقلالی می مانم.در این پست هم به هیچ عنوان قصد بی احترامی به پرسپولیس را نداشتم.فقط خواستم به تیم محبوبم ادای احترام کنم.