بیک زاده گفت: چون در تیم ملی هستم اولویت تیم انتخابی ام تیم تهرانی است. وی از کار با علی دایی ابراز خرسندی کرد و تمایل داشت دوباره زیر نظر دایی باشد

به گزارش سرویس لیگ برتر فرتاک ورزشی، هاشم بیک زاده درباره آخرین وضعیت خود در گفت و گو با کاپ اظهار داشت: تا روز یکشنبه تیمم مشخص می شود.تا امروز صبر کردم تا با مطالعه تصمیم بگیرم و بهترین جا را برای فوتبال انتخاب کنم چون در دو سال جام جهانی هستیم و من هم بازیکن ملی محسوب می شوم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا قرار است شنبه با نفتی ها مذاکره کند گفت: بله، مدیربرنامه هایم قرار است صحبت کند البته از تیم های صبا و فولاد و چند تیم شهرستانی دیگر پیشنهاد دارم اما چون در تیم ملی هستم اولویتم تهران است و دوست دارم در تهران باشم.

مدافع تیم ملی اضافه کرد: تا امروز فقط به دنبال این بوده ام که کجا می توانم با آرامش بیشتر کار کنم. به قول معروف دارم 2، 2 تا 4 تا می کنم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا دوست دارد بار دیگر زیر نظر علی دایی و این بار در نفت فعالیت کند گفت:صددرصد همینطور است چون من قبلا با علی آقا کار کرده ام دوست دارم این اتفاق تکرار شود.اگر قسمت شود بازهم زیر نظر ایشان کار خواهم کرد.

بیک زاده در پایان درباره اینکه آیا با کی روش هم برای انتخاب تیم آینده اش مشورت می کند بیان داشت: خیر،کی روش اصلا در چنین مسایلی دخالت نمی کند.واقعا چنین وصله هایی به او نمی چسبد.

منبع:کاپ