سیامک نعمتی امیدوار است در نبود سروش رفیعی بتواند در این فصل در ترکیب پرسپولیس بدرخشد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

هافبک فصل گذشته پیکان که در این فصل به پرسپولیس پیوسته است در خصوص شرایط خود با همشهری به گفت‌وگو پرداخت.

تجربه حضور در بین بازیکنان تیم پرسپولیس چطور بود؟
بازی کردن در پرسپولیس برای هر بازیکنی افتخار است به خصوص برای من که از کودکی طرفدار و عاشق پرسپولیس بودم و رویایی کودکی من با پیوستن به پرسپولیس محقق شد. امیدوارم بتوانم در این تیم بدرخشم و سال‌های سال در پرسپولیس بازی کنم.

شماره 88 را برای این فصل انتخاب کردی.
من عاشق عدد 8 هستم به همین دلیل شماره 88 را انتخاب کردم تا بتوانم دو عدد 8 را در کنار یکدیگر بگذارم. شاید جالب باشد بدانید که این عدد به من قدرت می‌دهد. یعنی بیشتر از حد تصورم می‌توانم بازی کنم. البته این را هم بگویم که پوشیدن لباس پرسپولیس یک افتخار است و  امیدوارم که لایق پوشیدن این پیراهن باشم.

وضعیت پرسپولیس را برای فصل بعد چطور می‌بینی؟
پرسپولیس در این فصل تیم بسیار خوبی را بسته. البته با توجه به اینکه سال گذشته توانست به قهرمانی لیگ برسد کار سختی را برای تکرار این مقام خواهد داشت و به همین دلیل باید تلاش کنیم تا پیش هواداران رو سفید باشیم. به نظرم همه تیم‌ها با علم به اینکه قرار است در مقابل تیم قهرمان بازی کنند وارد زمین می‌شوند و این یعنی باید با رویه متفاوتی وارد مسابقات فصل بعد شویم.

به نظرت پرسپولیس می‌تواند قهرمان شود؟
ما برای چهار جام می‌جنگیم و به دنبال این هستیم که در جام حذفی و لیگ برتر هم طبیعتا به قهرمانی برسیم. در لیگ قهرمانان هم قادریم به فینال آسیا راه پیدا کنیم و هیچ‌چیز دور از انتظار نیست. امیدوارم بتوانیم در این فصل انتظارات هواداران و کادر فنی را هم برآورده کنیم.

فکر می‌کنی می‌توانی در پرسپولیس فیکس باشی؟
برای من مهم موفقیت پرسپولیس است و به بقیه مسائل فکر نمی‌کنم. من تلاش می‌کنم تا در تمرینات بهترین عملکرد را از خودم به جا بگذارم اما اینکه بازی کنم یا نه این بستگی به نظر برانکو دارد و من هم به آن احترام می‌گذارم.

 

انتهای پیام/