به گزارش فرتاک ورزشی،

قصه استقلال و جپاروف دنباله‌دار است و قصه‌ای نیست که به همین زودی‌ها تمام شود. از همین الان می‌توان تصور کرد که اگر بازیکن ازبک به سپاهان برود، پیغام و پسغام‌های او، استقلال و سپاهان حداقل تا آخر فصل دنبال می‌شود و جدال زرد و آبی‌ها می‌شود، جنگ استقلال و جپاروف. اگر هم این بازیکن به استقلال بیاید، آبی‌پوشان باید با بازیکنی همراه شوند که به زور در ترکیب تیم‌شان قرار گرفته است. با این حساب احتمالا حضور او در استقلال می‌شود شروع قهر و تهدید و حاشیه. اما مشکل اصلی نبود یک پلی‌میکر با تجربه در استقلال است. درست نقطه ضعف و خلا اصلی استقلال بعد از رفتن جباری. آبی‌ها وقتی جپاروف را گرفتند باورشان این بود که او می‌شود یکی مثل جباری و جای خالی مجتبی را برایشان پر می‌کند. وقتی هم که به دلیل محرومیت جپاروف را دو دستی تقدیم سپاهان کردند فکرش را نمی‌کردند سپاهان و جپاروف نه یک دل و نه هزار دل شیفته همکاری با هم شوند تا جایی که نه سپاهان حاضر به حضور این بازیکن در استقلال شود و نه جپاروف یادش بیفتد اول با استقلال قرارداد بسته بود. اما حالا که اوضاع این‌طور به هم پیچیده، استقلال حاضر به از دست دادن این بازیکن نیست. منصوریان در همه پست‌های خود دست به تقویت زده و در حال حاضر خلا اصلی تیم خود را در نبود یک پلی‌میکر آماده حس می‌کند. همان چیزی که در جپاروف می‌بیند اما امروز مجبور است ناز او را برای آمدن بخرد.

  اما موضع استقلال چیست؟
استقلال در حال حاضر سر موضع جپاروف کوتاه نمی‌آید.مخصوصا وقتی حکم هم به سود این باشگاه صادر شده و جپاروف عملا بازیکن این تیم به حساب می‌آید. بر خلاف صحبت‌های انجام گرفته، استقلال که در حال حاضر راضی به داد و ستد بر سر جپاروف هم نیست تاکید دارد که فقط همین بازیکن را می‌خواهد نه این که او را با بازیکنی مثل آقایی معاوضه کند.
شرایط نشان می‌دهد امروز بحث استقلال و جپاروف بیشتر شبیه به لجباری شده تا هیچ یک از طرفین هم نخواهند بر سر این داستان کوتاه بیایند. نه جپاروفی که هیچ خبری از او نیست و در ازبکستان نه تلفن جواب می‌دهد و نه وضعیت خود را مشخص می‌کند و نه استقلالی که کوتاه بیا نیست و بر سر این داستان به فیفا هم شکایت خواهد کرد.

  سکوت آقای مدیر برنامه
برای مشخص شدن وضعیت جپاروف با مدیر برنامه او تماس گرفتیم که او هم گفت من نمی‌توانم حرفی بزنم و در حال حاضر باید سکوت کنم. اجازه بدهید بعد از مشخص شدن اوضاع حرف بزنیم. از احمد پوری مدیر برنامه جپاروف پرسیدیم بالاخره آقای پرسر و صدا کی تشریف می‌آوردند که گفت:معلوم نیست.

  جباری گزینه دوم می‌شود؟
 اگر حضور جپاروف به هر دلیلی در استقلال منتفی شود یکی از گزینه‌های جانشینی او جباری است. بازیکنی که منتظری خیلی دوست دارد به استقلال بیاید و هر چقدر منصوریان علاقه‌مند به بازگشت او نیست، افتخاری و توفیقی به دنبال راضی کردن او هستند تا شاید گزینه بعدی استقلال در منتفی شدن جپاروفی که استقلال سخت به دنبال کشاندن او است،کسی نباشد جز همین جباری.

 

انتهای پیام/