عباسی: امکان ندارد قراردادی خارج از عرف بسته شده باشد

عضو جدید هیات مدیره استقلال می گوید که مشکلات مالی این تیم حل شدنی است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

اکبر عباسی ملکی در این باره می گوید: اول در مورد حضورم در استقلال باید بگویم که من 60 سال است که طرفدار دو آتیشه این تیم هستم و از کودکی استقلال تیم محبوبم بود. صحبت هایی شد و بعد از آن من به عنوان عضو هیات مدیره باشگاه استقلال انتخاب شدم.

او در پاسخ به این سوال که آیا عضو اقتصادی هیات مدیره استقلال است یا نه هم گفت: نباید اینطوری تفکیک کنید چراکه کل اعضای هیات مدیره باید تلاش کنند که در بخش های باشگاه که نیاز است مشکلات را برطرف کنند. در هیات مدیره استقلال به این شکل نیست که هر عضو یک وظیفه مشخص داشته باشد بلکه هر کس تلاش می کند در کنار سایر اعضا مشکلات حل شود.

او در مورد بدهی های بالای استقلال هم می گوید: استقلال باشگاه بزرگی است و طبیعی است همه چیز در آن حتی بدهی هایش هم بزرگ است. به هر حال این بدهی ها وجود دارد اما من فکر می کنم با ظرفیتی که باشگاه استقلال دارد این بدهی ها آنقدر بزرگ نیست که نشود آن را حل کرد.

عضو هیات مدیره استقلال در مورد خریدهای نجومی باشگاه استقلال در فصل نقل و انتقالات هم می گوید: امکان ندارد که آقای افتخاری فکری به حال این موضوع نکرده باشد و قراردادی خارج از عرف امضا کرده باشد. اگر خریدی شده حتما نیاز آقای منصوریان بوده و من قبول ندارم قراردادها در این باشگاه خارج از این عرف است.

 

 

انتهای پیام/