بنظر می رسد مقامات دو باشگاه استقلال و پرسپولیس برای برپایی داربی در آلمان بطور جدی توافق کرده اند .

به گزارش فرتاک ورزشی،

 قرار است این بازی خاص و ویژه بیرون از مرزهای کشور برگزار شود مسابقه ای که با توجه به حضور ستاره های جدید هر دوتیم جذابیتهای فراوانی خواهد داشت.خصوصا که اسپانسر باشگاه به دنبال فراهم کردن طرح جدیدی است تا هواداران دوتیم با استفاده از یک اپلیکیشن خاص قدرت چینش ترکیب بازی را هم داشته باشند.

زمان ومکان مسابقه مشخص شده است. پیش از این قرار بود که مسابقه در مونیخ آلمان برگزار شود، اما به دلیل آنکه ورزشگاه مطلوبی برای برگزاری این دربی پیدا نشد، مسئول برگزارکننده به سراغ شهرهای دیگر آلمان رفتند.طبق توافقات انجام گرفته تاکنون ورزشگاه آرمینیا آره‌نا در شهر آرمینیا بیله‌فیلد با گنجایش 30 هزار نفر نهایی شده است.

علاوه‌بر آرمینیا آره‌نا، مسئولان برگزار کننده این دربی با مدیران ورزشگاه دوسلدورف نیز به توافق رسیده‌اند.ورزشگاه دوسلدورف یکی از مجهزترین ورزشگاه‌های حال حاضر آلمان است که 54 هزار نفر گنجایش دارد اما در زمینه برگزاری دربی سرخابی‌ها در این شهر هنوز ایرانی‌ها منتظر پاسخ پلیس شهر هستند.زمان مسابقه هم 25 تیرماه درنظرگرفته شده است.اما این وسط نیاز به همکاری جدی تلویزیون هم هست.

داربی همیشه پرتماشاگر است واین داربی خاص پرتماشاگرتر از همیشه چرا که هر دو تیم ستاره های جدید رو می کنند و پرسپولیس هم در آستانه یک بازی آسیایی مهم قرار دارد .بنابراین احترام به مخاطب حکم می کند که این بازی حتما درکنداکتور صداوسیما قرار گیردتا هواداران هر دو تیم موفق به دیدن تیم تازه خود شوند.

گویا سرخابی ها پیشنهاد ویژه ای برای تلویزیون قرا داده اند که بجای دادن حق پخش بخشی از فضای تبلیغاتی تلویزیون را به آنها دهد و حتى مبلغى هم به تلویزیون پرداخت شود اما با تخفیفات خاص، تا نه تنها بارمالی برای تلویزیون نداشته باشد بلکه به آنها هم انگیزه ای برای مشارکت داده باشند اما تلویزیون تا این لحظه جواب مشخصی به پیشنهاد مدیران دوباشگاه نداده است.

 

انتهای پیام/