فرهاد مجیدی جایگاهی در استقلال فعلی ندارد در نتیجه منصوریان می تواند از اظهار نظر او بگذرد و حداقل فعلا پاسخی به او ندهد اما درباره رحمتی ماجرا متفاوت است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 رحمتی کاپیتان استقلال و یکی از تاثیرگذار ترین بازیکنان تیم است. منصوریان انتظار دارد او مانند دست راست او در تیم عمل کند در چنین شرایطی اظهار نظر درباره برزای آنهم با این جمله که جایت در استقلال خالی است، موضع مخالف رحمتی نسبت به تصمیم منصوریان را نشان می دهد.

کاپیتان با تصمیم سرمربی مخالف است. بهنام برزای در لیست خروجی استقلال قرار گرفت اما رحمتی حاضر نشد سکوت کند و به هر دلیلی به حمایت از برزای پرداخت. رحمتی فرد باهوشی است او مطمئنا پیش از آنکه حمایت خود را از برزای اعلام کند به خوبی می دانست چه تبعاتی پس از این اظهار نظر در انتظارش خواهد بود.

شاید منصوریان در مقطع فعلی سکوت کند اما بی تردید از حرکت رحمتی به سادگی نمی گذرد به خصوص که با توجه به اظهار نظر فرهاد مجیدی به نوعی رحمتی در موضع مجیدی قرار گرفته و این موارد نکاتی نیستند که منصوریان به راحتی از آن بگذرد. رحمتی باید در انتظار واکنش منصوریان باشد. شاید این واکنش در مقطع فعلی رو نشود اما قطعا در آینده به سبک منصوریان در قبال رحمتی اجرا می شود.

 

انتهای پیام/