با هواداران سرخ هر چیزی ممکن است

دونده ترین بازیکن پرسپولیس در دیدارهای اخیر این تیم امیدوار است با ادامه روند کنونی تیمش به اتفاقی در انتظارش هستند دست یابند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

کامیابی نیا همچون فصل گذشت یکی از بازیکنان تاثیرگزار پرسپولیس محسوب می شود و توانسته با قدرت فیزیکی و دوندگی اش در میانه میدان یکی از عناصر قابل اعتماد برانکو برای رسیدن به نتیجه است. او در بازی با صبای قم نیز با توجه به تجمع بالای آنها در میانه میدان و برتری نفری توانست روز خوبی را پشت سر بگذارد و در نهایت به همراه تیمش با کسب سه امتیاز به صدر جدول دست یابند. کامیابی نیا در گفتگو با خبرنگار ما درباره شرایط تیمش صحبت کرد.

هافبک دفاعی پرسپولیس در رابطه با دعوت به تیم ملی گفت: حضور در تیم ملی مثل دفعات قبلی برایم یکی از بهترین خبرها بوده و از این بابت خوشحالم. کار سختی در مسابقاتی که داریم پیش روی مان قرار دارد و باید تلاش کنیم به آمادگی لازم در بحث تاکتیکی و هماهنگی برسیم و بتوانیم این مسیر دشوار را به پایان برسانیم. مثل همیشه به حمایت و تلاش نیاز داریم و امیدواریم بتوانیم خواسته هواداران فوتبال را برای رسیدن به جام جهانی و رسیدن به نتایج مناسب را برآورده کنیم.

کامیابی نیا درباره دیدار روز گذشته تیمش برابر صبای قم گفت: از همان ابتدا می دانستیم نباید به شرایط این تیم توجه کنیم و البته این مساله در تمام بازی های ما وجود دارد. ما همیشه در زمین تلاش می کنیم سبک بازی خودمان را به نمایش بگذاریم و طبق آن پیش برویم. با این حال شرایط سختی را در بازی با صبای قم پشت سر گذاشتیم و حامد لک نیز روز خوب خودش را پشت سر گذاشت.

وی ادامه داد: موقعیت های زیادی را از دست دادیم و این مساله در دقایق پایانی کارمان را سخت کرده بود اما توانستیم با تمرکز بالا به خواسته مان که سه امتیاز بود دست یابیم و از این بابت خوشحالیم که هواداران مان نیز راضی و خوشحال هستند. مثل همیشه آنها حامی بزرگ و اصلی مان هستند و روز خوبی را در کنار آنها پشت سر گذاشتیم و با هواداران پرسپولیس هر چیزی ممکن می شود.

هافبک پرسپولیسی ها درباره روند پرسپولیس گفت: ما از اشتباهات فصل گذشته درس گرفته ایم و اکنون همه با تجربه اتفاقات گذشته به دنبال این هستیم تا فصل جدید را با قدرت آغاز کنیم و به نتایج لازم دست یابیم. شخصا تلاشم را بیشتر کرده ام و میزان دوندگی ام در زمین این مساله را نشان می دهد. در بازی با صبای قم نیز این مساله وجود داشت و تلاش کردم با دوندگی ام در کنار تلاش دیگر بازیکنان خواسته های آقای برانکو را در زمین به نمایش بگذاریم و خوشبختانه نیز به نتیجه رسیدیم و این روند را ادامه خواهیم داد.

او درباره این مساله که دیگر تیم ها عنوان می کنند هنوز به مرز آمادگی نرسیده اند و این مساله در پرسپولیس متفاوت نشان داده است گفت: پرسپولیس هم تغییرات زیادی داشته است و البته همگی با تجربه بالا توانسته اند خیلی زود به خواسته کادرفنی نزدیک شوند. هنوز کار زیادی داریم و مسلما ما هم در آمادگی کامل و صد در صدی خیلی بهتر از این نیز خواهیم شد و این نصف توان پرسپولیس است و در هفته های بعد بهتر از این نیز خواهیم شد.

کامیابی نیا در پایان از کمیته انضباطی و مسوولان نفت تهران خواست تا مشکلات بازیکنان سابق این تیم را در رابطه با مطالبات شان را برطرف کند: از آقای تاج و مسوولان پرسپولیس درخواست می کنم به مشکلات بازیکنان سابق نفت توجه کنند و آنها را برطرف کند. اکنون خیلی از بازیکنانی که از نفت طلبکار هستند دچار مشکل هستند و مسلما تنها انتظار ما از آقای تاج و مسوولان نفت این است تا شرایط را تغییر دهند تا بازیکنان با خیال راحت تنها روی فوتبال تمرکز کنند.

 

منبع : ورزش سه

انتهای پیام/