نفت تهران در شرایطی قرار است یکی از نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا باشد که در حال حاضر با یکسری از بازیکانی و مربیانی که اصلا قراردادی با این باشگاه ندارند مشغول آماده شدن برای آغاز فصل است.

به گزارش فرتاک ورزشی،نفت تهران در شرایطی قرار است یکی از نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا باشد که در حال حاضر با یکسری از بازیکانی و مربیانی که اصلا قراردادی با این باشگاه ندارند مشغول آماده شدن برای آغاز فصل است. اینکه علی کریمی حاضر نشده در این شرایط آبرو و اعتبار خود را در این تیم خرج کند موردی است که باعث تعجب خیلی ‌ها شده اما با این وجود هر لحظه ممکن است جادوگر سکوت خود را شکسته از جمع نفتی‌ها جدا شود.


بازیکانی که با درخواست از کریمی آمدند

تمامی بازیکنانی جدیدا به نفت تهران پیوسته‌اند هیچ قراردادی با این باشگاه امضا نکرده‌اند. از امیرحسین فشنگچشی و امین منوچهری گرفته تا حمید رضا علی عسگر، پیام صادقیان، مهدی دغاغله و محمد حسین مهرآزما که همگی نفرات بدون تیم مانده بودند. این بازیکنان در تماس با کریمی خواستار حضور در تیم نفت شدند و قرار بر این است سرمربی نفت بعد از قطعی شدن حضور خودش در این تیم تکلیف این نفرات را مشخص کند.

بازیکنانی که حاضر به شرکت در تمرینات نیستند

وحید حمدی‌نژاد، ارسلان مطهری، احمد آل‌نعمه،  آندو تیموریان وایگور پراهیچ از جمله بازیکنانی هستند که کریمی خواستار ماندن آنها در نفت شده اما آنها تا زمانی که با باشگاه تسویه حساب مالی نکنند به این تیم بر نخواهند گشت. این در حالی است که بازیکان حاضر در لیست خرید کریمی هم تا کنون هیچ یک جذب نشده‌اند و این مربی مجبور است با همین نفرات فعلی تمرینات تیمش را جلو ببرد.

ماجرای اسپانسر

مسئولان باشگاه نفت ساعت‌ها با کریمی مذاکره کردند تا او راضی به کار در این تیم شود. آنها به این مربی قول دادند که یک اسپانسر خوب برای تیم بیاورند تا مشکلات مالی حل شود. در واقع یکی از شروط اسپانسر مدنظر مالکان باشگاه نفت این بود که کریمی سرمربی این تیم شود. نماینده این اسپانسر در زمان حضور کریمی در نفت در محل تمرین این تیم حاضر شد و به او خوشامد گفت. این فرد بعد از چند روز حضور مداوم در تمرینات نفت و دادن وعده‌های پوچ به یکباره از تصمیم خود صرف نظر کرد تا حدی که دو سه روز است حتی تلفن خودش را هم جواب نمی‌دهد. گفته می شود حضور بازیکنان ضعیف در تمرینات نفت باعث شده این فرد از همکاری با باشگاه نفت صرف نظر کند چرا که به این نتیجه رسیده کریمی با تیمی که بسته یکی از مدعیان سقوط به لیگ یک است.کریمی از وقتی که متوجه جدایی اسپانسر مدنظر باشگاه شده حسابی شاکی است. او به مالکان نفت گفته با این شرایط در نفت نمی‌ماند و از این باشگاه جدا خواهد شد. این در شرایطی است که اکثر بازیکنان نفت هم از شرایط موجود راضی نیستند و گوش به فرمان سرمربی خود هستند. پسر مالک باشگاه نفت نیز با دیدن این شرایط و فرار اسپانسردر محل تمرین تیمش حاضر شده و به کریمی و شاگردانش وعده داده به زودی پدرش از ایتالیا آمده و پیش قرارداد‌ها را پرداخت خواهد کرد. در حال حاضر اوضاع نفتی‌ها به مانند آتش زیر خاکستر است و هر لحظه ممکن است کریمی سکوتش را گرفته و تمام مدیران این باشگاه را به باد انتقاد بگیرد.

 

 

 

انتهای پیام/