هافبک تیم فوتبال استقلال گفت: شنیدم منصوریان گفته به جباروف نیاز دارم که از اعتقاد و اعتمادی که به من دارد تشکر می‌کنم.

به گزارش فرتاک ورزشی،سرور جباروف درباره نشستی که با مسئولان باشگاه استقلال داشت و آبی‌پوش شدندش در لیگ هفدهم گفت: جلسه خیلی خوبی با مسئولان باشگاه استقلال داشتم. فصل گذشته به دلیل شرایطی که برای باشگاه بوجود آمده بود نتوانستم در استقلال بازی کنم اما خوشبختانه این مشکلات برای فصل آینده برطرف شده است ضمن اینکه یکسری اتفاقات باعث شد تا برگشتنم به استقلال طول بکشد.

وی افزود: شنیدم منصوریان گفته به جباروف نیاز دارم که از اعتقاد و اعتمادی که به من دارد تشکر می‌کنم و امیدوارم برای استقلال مثمرثمر باشم.

جباروف درباره شرایط خود در تیم ملی ازبکستان هم تصریح کرد: چون در حال حاضر در تیم ملی ازبکستان بازی نمی‌کنم خیلی دوست ندارم درباره آن فعلا صحبت کنم.

هافبک ازبکستانی تیم فوتبال استقلال درباره صعود زودهنگام تیم ملی فوتبال ایران به رقابت‌های جام جهانی روسیه گفت: متاسفانه مقابل تیم ملی ایران بازی نکردم اما اینکه تیمی بدون گل خورده به جام جهانی صعود می کند و قدرت و شایستگی آن را برای حضور در جام جهانی نشان می‌دهد و قطعا عملکردش خوب بوده که بدین شکل صعود می‌کند. امیدوارم تیم ملی ایران نماینده موفقی برای فوتبال آسیا در جام جهانی باشد.

وی درباره بازیکنان جدیدی که به استقلال اضافه شده‌اند هم عنوان کرد: از طریق اینترنت و دوستانم پیگیر عملکرد باشگاه استقلال در نقل و انتقالات بودم و بازیکنان خوبی جذب تیم شده‌اند که باعث تقویت آن می‌شوند.

جباروف درباره دربی استقلال و پرسپولیس در آلمان هم گفت: فصل گذشته خیلی دوست داشتم در دربی برای استقلال بازی کنم که به دلیل شرایط خاصی که برای باشگاه استقلال پیش آمده بود متاسفانه این اتفاق نیفتاد اما اگر سرمربی تیم صلاح بداند دوست دارم در دربی آلمان بازی کنم.

 

 

 

انتهای پیام/