پزشک استقلال درباره برخی مسائل هشدار داده بود که این اتفاق افتاد

به گزارش فرتاک ورزشی،

استقلال که در فصل پیش رو دستش برای خرید بازیکنان میلیاردی باز بود، اقدام به جذب مجتبی جباری 34 ساله آن هم با قراردادی دو ساله کرد. بلافاصله دکتر باسابقه استقلال به این موضوع واکنش شدید نشان داد و به اینکه باشگاه برای جذب بازیکنان به نظرات و تأییدات پزشکان توجه نمی‌کند، انتقاد کرد.

هفته گذشته نیز همین مسأله باعث شد دکتر نوروزی و کادر پزشکی‌اش استقلال را در سفر به اردوی ارمنستان همراهی نکنند، تا بالاخره این دو به جدایی از یکدیگر برسند.

اما هنوز چند روزی از این ماجرا نگذشت که هشدارها به واقعیت پیوست. مجتبی جباری روز چهارشنبه در بازی درون تیمی به میدان رفت و بعد از آن هم منصوریان از وی تعریف کرد. اما ساعاتی پس از آن مسابقه، زانوی شماره 8 استقلال با ورم شدید مواجه و باعث شد تا وی تا به امروز نتواند استقلال را در تمرینات تاکتیکی همراهی کند.

در عکس‌هایی که سایت باشگاه استقلال از تمرینات گروهی و تاکتیکی منتشر کرده نیز می‌بینید که مجتبی جباری غایب است و او فقط در سالن وزنه، کار می‌کند.

حالا مسئولین باشگاه استقلال که بدون حساب اقدام به جذب بازیکنان میلیاردی کردند، باید پاسخگو باشند که چرا به هشدارهای علمی پزشک تیم گوش نداند و تازه قرارداد این بازیکن مصدوم را 2 ساله بستند؟! در کجای دنیا چنین اقدامی صورت می‌گیرد؟! آیا زلاتان ابراهیموویچ قراردادی بیش از یک سال با منچستریونایتد امضا کرده بود؟ یا آیا یونایتد برای نگه داشتن وین رونی پا به سن گذاشته، تعارف داشت؟!

انتهای پیام/