سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره نشست دو ساعته خود با رئیس فدراسیون همراه با مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: باشگاه‌ها در گردش امور مالی خود با مشکل مواجه هستند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

صحبتهای طاهری را در ادامه بخوانید:

در مورد جلسه امروز شما و آقای افتخاری با آقای تاج صحبت کنید.

جلسه هماهنگی که برگزار شد در خصوص بلیت فروشی در فصل آینده بود.

بحث درآمدزایی از اسپانسر و تبلیغات محیطی هم مطرح شد؟

این حوزه در اختیار خود فدراسیون است. در این جلسه در مورد انجام بهتر کارها و نیازهایی که باشگاهها دارند مباحثی مطرح شد. مخارج جاری باشگاهها خیلی زیاد است و علاوه بر این، بدهی های معوقه هم دارند. البته این مسئله فقط مختص ما نیست و سایر باشگاهها هم چنین مشکلاتی دارند. در این زمینه هم باید همفکری، اتحاد و هماهنگی بین باشگاهها، فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ با وزارت ورزش انجام شود تا حق باشگاهها و فوتبال از جریان حق پخش تلویزیونی گرفته شود. تفاهمات و اتفاقات خوبی در زمینه هماهنگی بین صدا و سیما با این مسئله در حال شکل گیری است. امیدوارم که این اتفاق بیفتد تا باشگاهها بتوانند از حق خودشان در خصوص حق پخش تلویزیونی به عنوان منبعی برای درآمدزایی استفاده خواهند کرد.

در مورد دربی پیش رو در آلمان هم بحثی مطرح شد؟

در این جلسه نقاط قوت و ضعف این بازی یادآوری شد. یک سری مشکلاتی برای برگزاری این بازی مطرح شد که شرایط مناسبی برای برگزاری بازی ایجاد نمی کند. هنوز برگزاری دربی آلمان قطعی نیست و هم احتمال انجام این بازی وجود دارد و هم احتمال لغو آن.

یک سری اتفاقاتی در مورد بدهی باشگاهها قبل از فصل افتاد و باشگاه پرسپولیس هم چند پرونده باز داشت که مهم ترین آنها پرونده معروف مانوئل ژوزه بود. در این زمینه توضیح دهید.

یک سری بدهی های معوقه در حوزه داخلی و بین المللی وجود دارد که متأسفانه این مسائل همه باشگاهها به ویژه دو باشگاه بزرگ را درگیر خود کرده است.

یکی از راههای کسب درآمد برای باشگاهها فروش بازیکنان است. به نظر می رسد که اخیراً دوباره از باشگاه فنرباغچه پیشنهادی برای بیرانوند رسیده و پرسپولیس هم پاسخ آن را ارسال کرده است.

این موضوع را الان از شما می شنوم.

 

انتهای پیام/
کلمات کلیدی: دربی - آلمان - طاهری -