به گزارش فرتاک ورزشی،

دربی 85 در آلمان یا سوپرکاپ؟ دربی یک بازی تدارکاتی است که به نظر می‌رسد برای اسپانسر و دو باشگاه سود مالی داشته باشد اما سوپرجام یک مسابه رسمی تعریف شده و از مدت‌ها تاریخ برگزاری‌اش حداقل به صورت تقریبی) معلوم بود. سید جلال حسینی کاپیتان پرسپولیس انگار راضی به برگزاری دربی نیست. این را از حرف‌هایی که با فارس زده می‌شود فهمید:

-ما در این مدت تمرینات سخت و سنگینی را انجام دادیم و همگی آماده حضور در سوپر کاپ هستیم، من نمی‌دانم چطور می‌توان تاریخ سوپر کاپ که یک بازی رسمی است را عوض کرد. چرا که در همه جای دنیا سوپر کاپ انجام می‌شود و ما هم تمرینات خوبی برای این بازی انجام داده‌ایم. تمرینات ما فشرده و سنگین است و هدف ما کسب قهرمانی سوپر کاپ و خوشحال کردن دل هواداران است.

-به نظر من درست نیست که بخواهند بازی سوپر کاپ را لغو کنند. چون این بازی جذابی خواهد بود و به نظرم باید طبق برنامه این بازی انجام شود. بازی سوپرکاپ بازی سختی است این طور نیست که بگوییم می‌توانیم راحت قهرمان شویم. به اعتقاد من عقب و جلو کردن زمان این بازی درست نیست چون سوپرکاپ برای هواداران‌مان هم مهم است در سوپر کاپ قهرمان لیگ و قهرمان جام حذفی با هم رقابت می‌کنند و ما مخالف لغو شدن این بازی هستیم.

-دو تیم شایسته به سوپرکاپ رسیده‌اند و هم ما و هم نفت تهران برای این بازی انگیزه‌های زیادی داریم، این حق این دو تیم است که در سوپر کاپ به میدان بروند اما خوب نیست که دست‌هایی در پشت پرده باعث شوند که این بازی انجام نشود. مگر می‌شود برنامه سازمان لیگ را عوض و بازی سوپرجام را لغو کرد؟آمادگی ما در این مدت برای حضور در سوپر کاپ بوده و خودمان را آماده این بازی کرده‌ایم. بنابراین اعتقاد دارم لغو کردن بازی درست نیست. هواداران منتظر هستند تا ما قهرمانی سوپرکاپ را برایشان بیاوریم و با وجود اینکه حریف سختی مثل نفت تهران مقابل ماست اما با همه وجود برای برتری در این بازی تلاش می‌کنیم.

 

انتهای پیام/