به گزارش فرتاک ورزشی،

مجموع رمزهای مسلمانی محسن، در همین قدم‌های آرام او بعد از باز کردن دروازه نفت تهران نهفته‌اند. او با ضربه‌ای سهمگین به کمک پای چپ، توپ را به منتهی‌الیه سمت راست دروازه حریف فرستاد و با گام‌هایی آرام، دستیار برانکو را به عنوان مقصد انگشت اشاره‌اش انتخاب کرد تا با سری که کاملا پایین گرفته شده بود، خودش را به این مربی برساند.

 نگاه به زمین به جای جستجو در آسمان. تحول بزرگ فوتبال مسلمان درست از همین نقطه آغاز شد. او متوجه شد که به کدام نقطه نگاه کند. متوجه شد که به کدام سمت قدم بردارد و از این جا به بعد، همه چیز را در زندگی‌اش روی محور قرارگرفتن در همین مسیر قرار داد.

محسن از گل معروف‌اش به استقلال در اردیبهشت‌ماه، دیگر هیچ گلی در ورزشگاه آزادی و یا هیچ استادیوم دیگری در ایران به ثمر نرسانده بود و سوپرجام، زمانی برای شکستن این طلسم ادامه‌دار بود. گل محسن به نفت، شباهت زیادی به گل حساس او به الهلال عربستان داشت. موشکی از زمین به زمین. توپی که به هوا بلند نشد و گلر حریف را به  زمین دوخت. در همه ماه‌های بازی برای قرمزها، محسن هرگز یک هافبک گلزن نبوده اما شروع فصل جدید، نشان می‌دهد که این بازیکن تصمیم دارد به سلاح‌های مرگبارتری مجهز شود. بی‌میلی کی‌روش به مهره‌های فانتزی در خط هافبک، شانس یکی از آماده‌ترین بازیکنان لیگ برای بازی در جام جهانی را به حداقل می‌رساند اما این، اولین جنگ مسلمان با کلمه‌ای به نام غیرممکن نخواهد بود.

 

انتهای پیام/