باشگاه استقلال طی روزهای آینده قرارداد بازیکنان خود را تمدید خواهد کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

مدیران استقلال در ابتدای فصل نقل و انتقالات قرارداد بازیکنانی مانند امید نورافکن، مجید حسینی، امید ابراهیمی، جابر انصاری، وریا غفوری و غیره را تمدید کردند تا بازیکنان مورد نظر منصوریان در لیگ هفدهم نیز پیراهن این تیم را بر تن کنند و اسکلت اصلی این تیم در شروع لیگ برتر حفظ شود.

با پایان فصل نقل و انتقالات اما فعالیت مدیران استقلال برای حفظ بازیکنان همچنان ادامه دارد و افتخاری و توفیقی از همین حالا برای تمدید قرارداد بازیکنانی که در فصل آخر قرارداد خود هستند، اقدام کردند.

در اولین گام با نظر منصوریان قرارداد اسماعیلی تا پایان لیگ نوزدهم تمدید شد و بعد از تمدید قرارداد این بازیکن، دیگر ستاره های استقلال به زودی قرارداد خود را تمدید خواهند کرد. قرارداد علی قربانی و فرشید باقری دو بازیکن استقلال که در ابتدای لیگ شانزدهم به این تیم پیوستند، در پایان فصل به پایان می رسد و استقلالی ها تلاش می کنند در هفته های پیش رو قرارداد این دو بازیکن را تمدید کنند تا در انتهای فصل نگرانی بابت شرایط بازیکنان خود نداشته باشند. توفیقی معاون ورزشی باشگاه استقلال ماموریت مذاکره با بازیکنان را بر عهده دارد و احتمالا تا پیش از شروع لیگ قرارداد این دو بازیکن را تمدید خواهد کرد.

 

 

انتهای پیام/