ستاره های پرسپولیس مراقب این موضوع باشند

به گزارش فرتاک ورزشی،

هنوز فصل 97-96 لیگ برتر فوتبال ایران آغاز نشده که نشانه‌هایی از حاشیه در قهرمان فصل گذشته لیگ‌برتر به چشم می‌خورد.

ابتدا رفتن سروش رفیعی به قطر مسئله‌ساز شد و البته شانس با سرخپوشان یار شد که رامین رضاییان به استقلال نرفت. چندی پیش نیز بحث لژیونر شدن مهدی طارمی جنجال‌ساز شد اما با پایان یافتن آن همگان گمان کردند حواشی به پایان رسید. ولی بعد از قهرمانی پرسپولیس در سوپرجام باشگاه‌های ایران، بازیکنان این تیم تک به تک مصاحبه و از عدم پرداخت مطالباتشان گلایه و با انتشار پستی مشترک در صفحات مجازی خود به این موضوع اعتراض کردند.

در یکی از مصاحبه‌ها، کاپیتان پرسپولیس از وضعیت پزشکی سرخپوشان ابراز نارضایتی کرد و آن را در حد صفر دانست، اما فردای آن روز برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس گفت از وضعیت پزشکی تیم راضی و سخنان سید جلال حسینی از روی عصبانیت بوده است.

مدیران پرسپولیس نیز که به خوبی می‌دانستند حاشیه‌ها آن‌ها را زمین می‌زند امروز بخشی از طلب بازیکنان را پرداخت کردند، اما غافل از آنکه اصلی‌ترین حاشیه به سراغ آنان آمد. مهدی طارمی امروز طی یک مصاحبه، به شدت علیه مدیران باشگاه موضع گرفت و آنها را تهدید به افشاگری کرد.

به موارد بالا می‌توانید سخنان حاشیه‌ای مدیران پرسپولیس و حتی بحث تغییر مدیرعامل این تیم را نیز اضافه کنید!

این نشانی‌ها همگی یک هشدار بزرگ برای مسئولان باشگاه پرسپولیس است که اگر نتوانند به درستی آن را مدیریت کنند باید رویای فتح آسیا و قهرمانی پی در پی در لیگ را به فراموشی بسپارند چراکه هر چقدر مهره‌های یک تیم قدرتمند باشد، اگر اسیر حاشیه شود، هیچ چیز عاید آنها نخواهد شد.

فراموش نکنید فصل گذشته اگر برانکو با موضع مقتدرانه علیه رامین رضاییان و مهدی طارمی و ایستادگی بر سر حرف خود، نمی‌توانست حاشیه‌ها را جمع کند، اکنون قرمزها نمی‌توانستند برای آبی‌ها کُری بخوانند.

 

انتهای پیام/