پرونده هفته سوم لیگ برتر امروز با پنج بازی بسته میشود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در مهمترین بازی هفته استقلال در آزادی به مصاف تراکتور میرود. دو تیم بحران زده که دو هفته ابتدایی را با یک و بدون امتیاز در انتهای جدول سپری میکنند.

استقلال که این فصل با خرید های پرتعداد و میلیاردی خود پای به لیگ هفدهم گذاشت، از 2 بازی ابتدایی فصل یک شکست و یک تساوی و تنها یک امتیاز دشت کرده است. تیم منصوریان که این فصل بهانه ای برای نتیجه گیری ندارد و بازی با تراکتور برای او حکم مرگ و زندگی دارد و چه بسا با عدم کسب سه امتیاز خطر از دست دادن نیمکت را نیز حس کند و تا حدودی نیز قهرمانی را از دست رفته ببیند.

یکی از اشکالات منصوریان این است که هنوز ترکیب ثابت خود را نشناخته و در 2 بازی ابتدایی مدام نفرات خود را چه در داخل زمین و چه در بیرون جابجا میکند و علی رغم این جابجایی ها، هنوز نشانی از یک تیم مدعی را ندارد.

استقلال امروز محکوم به برد مقابل تراکتوری می باشد که از 2 بازی ابتدایی خود امتیازی را کسب نکرده است و این بازی نیز برای آنها حکم مرگ و زندگی را دارد. تراکتوری که محرومیت از پنجره تابستانی نقل انتقالات آنها را سخت در منگنه کمبود بازیکن قرار داده است نیز سخت به دنبال اولین امتیاز و یا حتی سه امتیاز بازی دارد.

آیا نبرد سرخابی منصوریان - گل محمدی تنور لیگ را داغ میکند؟!

 

انتهای پیام/